Борис Петровський: «Раднічки» – дуже серйозний суперник»

Головний наставник «Карпат» Борис Петровський вважає, що його команді в 1/16 фіналу випав досить серйозний суперник.

«Раднічкі» останнім часом грають чи не найкраще в Сербії, – зазначив він. – Минулого сезону вони були третіми. Попереду них були лише команди, які постійно грають в Лізі чемпіонів. Та і взагалі, чемпіонат Сербії – це один з найсильніших турнірів у Європі».

За його словами, в цій країні «рукомет», як називають місцеві мешканці гандбол, досить розвинутий та на хорошому рівні. Тому і «Рад нічки» демонструють досить сильну гру.

«З ними буде дуже важко, - зауважив Б. Петровський. – Це дуже міцна команда. Грають дуже жорстко у захисті та полюбляють сильні та дальні удари. Крім того, в їх складі багато досвідчених гравців та нема легіонерів».

До речі, хороші гравці в команді з’явилися лише нещодавно. Як, власне, і результати, адже «Раднічки» з Крагуєвацу вперше гратимуть в євро кубках і гра з «Карпатами» буде для них дебютною. Скоріш за все, на думку Петровського, в клубі з’явилися серйозні спонсори.

Крім того, клуб має і свої давні традиції. В містечку Крагуєваць (населення близько 200 тисяч) в гандбол грають ще 1964 року. Також команда має зал, який вміщає до 3-ох тисяч вболівальників.

«Як будемо їх обігравати? Ну це ж спорт, - пояснив Б. Петровський. – Будемо грати в свою гру і сподіваюся, все у нас вийде».

Гра з «Раднічками» відбудеться вже в цю суботу в Ужгороді – о 18.00 в

спорткомплексі «Юність».

Прийдіть і підтримайте нашу команду. Дівчатам дуже потрібна ваша підтримка.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)