Про чемпіонство «Карпат» написали книгу

23 октября 2014 г. Прес-служба Просмотров: 8413 RSS 2
Новини
В області презентували видання про закарпатський гандбол.
Про успіхи ужгородських «Карпат» написали книжку. Цього тижня в спорткомплексі «Юність» презентували книгу «Закарпатський гандбол: від витоків і до Олімпу». Її автор – відомий закарпатський спортивний журналіст Василь Гаджега. У своїй роботі він згадав все: від зароження гандболу на Закарпатті до сучасних звитяг ужгородських «Карпат».
За словами В. Гаджеги, закарпатський спорт все своє життя засновувався на трьох «китах»: футболі, хокеї та гандболі. Але саме останній вид сьогодні приносить славу Закарпаттю. 
«Саме гандбол сьогодні чи не найбільше заслуговує, аби про нього написали книгу. Про футбол багато написано, а ось про гандбол – ні. Тому цим і зайнявся», - зізнався автор видання. За його словами, робота «Закарпатський гандбол: від витоків і до Олімпу» - це книга про тих, творив історію успіхів гандболу. Мова йде про спортсменів, тренерів, меценатів. 
«Там згадано 1 тисячу прізвищ, які любили гандбол, - повідомив В. Гаджега. - І доклали максимум зусиль, аби цей вид спорту був провідним». Як зазначив заступник голови закарпатської федерації гандболу Юрій Бухлак, ця книга є «фантастичною роботою». «Дуже добре, що є люди, які віддають свій час на таку справу, - зазначив він. - Тепер буде можливість показати свою історію, приклади для своїх дітей». 
До речі, в цій книзі докладно описано не тільки три чемпіонства «Карпат», а й про почесного президента команди Олександра Ледиду, який чимало зробив для розвитку закарпатського гандболу і посприяв настанню його «золотих часів». 
Між іншим, на презентації автор книги озвучив інформацію, що найближчим часом в області почнуть зводити музей закарпатського спорту. Де, звісно, гандбол займе особливе місце.
Денис Фазекаш

twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. Де можна придбати цю книгу, якщо я проживаю в Дніпродзержинську?

  2. Спасибо автору, нужная, полезная, чуть запоздалая, но от этого не менее современная книга. Молодым с этой работой обязательно нужно познакомиться.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)