A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead.

Filename: mysql/mysql_driver.php

Line Number: 319

Про чемпіонство «Карпат» написали книгу

Про чемпіонство «Карпат» написали книгу

23 жовтня 2014 р. Прес-служба Переглядів: 4514 RSS 2
Новини
В області презентували видання про закарпатський гандбол.
Про успіхи ужгородських «Карпат» написали книжку. Цього тижня в спорткомплексі «Юність» презентували книгу «Закарпатський гандбол: від витоків і до Олімпу». Її автор – відомий закарпатський спортивний журналіст Василь Гаджега. У своїй роботі він згадав все: від зароження гандболу на Закарпатті до сучасних звитяг ужгородських «Карпат».
За словами В. Гаджеги, закарпатський спорт все своє життя засновувався на трьох «китах»: футболі, хокеї та гандболі. Але саме останній вид сьогодні приносить славу Закарпаттю. 
«Саме гандбол сьогодні чи не найбільше заслуговує, аби про нього написали книгу. Про футбол багато написано, а ось про гандбол – ні. Тому цим і зайнявся», - зізнався автор видання. За його словами, робота «Закарпатський гандбол: від витоків і до Олімпу» - це книга про тих, творив історію успіхів гандболу. Мова йде про спортсменів, тренерів, меценатів. 
«Там згадано 1 тисячу прізвищ, які любили гандбол, - повідомив В. Гаджега. - І доклали максимум зусиль, аби цей вид спорту був провідним». Як зазначив заступник голови закарпатської федерації гандболу Юрій Бухлак, ця книга є «фантастичною роботою». «Дуже добре, що є люди, які віддають свій час на таку справу, - зазначив він. - Тепер буде можливість показати свою історію, приклади для своїх дітей». 
До речі, в цій книзі докладно описано не тільки три чемпіонства «Карпат», а й про почесного президента команди Олександра Ледиду, який чимало зробив для розвитку закарпатського гандболу і посприяв настанню його «золотих часів». 
Між іншим, на презентації автор книги озвучив інформацію, що найближчим часом в області почнуть зводити музей закарпатського спорту. Де, звісно, гандбол займе особливе місце.
Денис Фазекаш

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Коментарів: 2
  1. Де можна придбати цю книгу, якщо я проживаю в Дніпродзержинську?

  2. Спасибо автору, нужная, полезная, чуть запоздалая, но от этого не менее современная книга. Молодым с этой работой обязательно нужно познакомиться.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)