Ужгородські юні гандболістки боряться за нагороди на турнірі в Словаччині

30 января 2016 г. Прес-служба Просмотров: 1647 RSS Обсудить
Новини
Цього четверга 28 січня в словацьких Міхайловцях стартували дитячі змагання Enjoy Sladovna Cup серед дівчат до 15 років та до 13 років. В обидвох категоріях боряться за нагороди юні гандболістки із СДЮШОР Карпати.
 
 
Результати матчів дівчат до 15 років
Четвер 28.01.2016 
 
Iuventa A - Iuventa B 27:5 (17:3),
 
П'ятниця 29.01.2016 
Хемкостав Арена 
 
08:55 Iuventa A - Kisvárda 23:14 (17:5),
09:40 Iuventa B - Prešov  11:18 (7:11),
10:25 Užhorod - Slavia Praha 14:15 (10:8),
11:10 Kisvárda - Iuventa B  20:12 (10:7),
11:55 Prešov - Slavia Praha  9:20 (5:10)
12:40 Užhorod - Trenčín 19:11 (10:8),
13:25 Kisvárda - Slavia Praha 15:16 (7:6),
14:10 Hajdunánas - Iuventa A  12:21 (6:11),
14:55 Prešov - Trenčín  13:14 (7:6),
15:40 Užhorod - Hajdunánas  12:13 (5:8),
16:25 Iuventa B - Slavia Praha 9:24 (4:10),
17:10 Hajdunánas - Trenčín 12:13 (5:9).
 
Субота 30.01.2016
 
08:30 Iuventa B - Trenčín 8:14 (2:10),
09:15 Iuventa A - Slavia Praha 15:12 (5:5), 
10:00 Kisvárda - Trenčín 11:16 (7:7), 
10:45 Užhorod - Prešov 18:9 (9:6), 
11:30 Hajdunánas - Kisvárda 16:13 (10:7), 
12:15 Iuventa A - Užhorod 23:14 (12:6), 
13:00 Prešov - Hajdunánas, 
13:45 Kisvárda - Užhorod
14:30 Iuventa A - Prešov, 
15:15 Iuventa B - Hajdunánas, 
16:00 Trenčín - Slavia Praha, 
16:45 Iuventa B - Užhorod
17:30 Prešov - Kisvárda, 
18:15 Iuventa A - Trenčín, 
19:00 Hajdunánas - Slavia Praha, 
20:00 матч усіх зірок U15 (дівчата) - тренери
 
Неділя 31.01.2016
Гімназія Павла Горова
 
08:30-09:10 матч за 5. - 8. місце,
09:15-09.55 матч за 6. - 7. місце,
10:10-10.50 матч за 7. місце,
11:00-11.40 матч за 5. місце,
 
Хемкостав Арена
 
08:45-09:20 півфінал 1. - 4.,
10:10-10:50 півфінал 2. - 3.,
11:40-12:20 матч за 3. місце,
13:20-14:00 Фінал.
 
 
Результати матчів дівчат до 13 років:
 
Середа 27.01.2016
Iuventa A - Iuventa B 22:2 (11:1),
 
Четвер 28.01.2016
Slavia Praha - Iuventa B 23:0 (8:0),
 
П'ятниця 29.01.2016
 
10:30 Iuventa A - Užhorod 15:8 (11:4),
11:15 Drábová Košice - Iuventa B 22:9 (14:2),
12:00 Slavia Praha - Kisvárda 17:9 (12:6),
12:45 Prešov - Iuventa B 20:5 (11:1),
13:30 Iuventa A - Kisvárda 19:10 (13:3),
14:15 Slavia Praha - Drábová Košice 19:15 (8:10),
15:00 Užhorod - Kisvárda 9:17 (7:10),
15:45 Slavia Praha - Prešov 5:13 (4:8),
16:30 Iuventa A - Drábová Košice 19:16 (10:9).
 
Субота 30.01.2016
 
09:00 Užhorod - Prešov 7:14 (3:10), 
09:45 Drábová Košice - Kisvárda 16:11 (8:4), 
10:30 Iuventa A - Prešov 8:14 (3:9), 
11:15 Užhorod - Drábová Košice 9:16 (2:6), 
12:00 Slavia Praha - Iuventa A 16:14 (7:6), 
12:45 Kisvárda - Prešov, 
13:30 Užhorod - Iuventa B, 
14:15 Drábová Košice - Prešov, 
15:00 Slavia Praha - Užhorod
15:45 Kisvárda - Iuventa B.
 
Неділя 31.1.2016 
 
ZŠ Okružná Michalovce 5.-7. місце:
08:30-09:10 6. - 7. місце,
09:20-10:00 5. - 5. місце,
10:10-10:50 7. - 5. місце,
 
Хемкостав Арена
 
08:00-08:40 півфінал 1. - 4.,    
09:25-10:00 півфінал 2. - 3.,
10:55-11:35 матч за 3. місце,
12:30-13:10 Фінал.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)