Ужгородські «Карпати» здолали аутсайдера чемпіонату

30–31 березня в рамках 10-го туру жіночої Суперліги України з гандболу ужгородські «Карпати» на виїзді протистояли «Економуніверситету».
 

 

Закарпатський колектив упевнено утримує другу сходинку турнірної таблиці, тож у поєдинках з останньою командою чемпіонату саме «карпатівки» вважалися фаворитами. Підопічні Бориса Петровського підтвердили свій статус і здобули переконливі перемоги.
 

«Економуніверситет» (Тернопіль) – «Карпати» (Ужгород) – 22:32

 

Гості демонстрували впевнену гру, на що протидії в господарок не було. Уже на стартових хвилинах ужгородки заволоділи 4-очковою перевагою і не підпускали суперниць на близьку відстань до себе. Закарпатський колектив чудово діяв у нападі та відзначався хорошою грою при захисті власних воріт. За підсумками першої 30-хвилинки «Карпати» були попереду 9:14.
 

Гандикап у 3–5 м’ячів залишався протягом більшої частини другого тайму, а ось на заключних хвилинах гра в господарок зовсім не йшла, чим уміло користувалися ужгородські дівчата. «Карпатівки» раз по раз завдавали точних кидків, на що тернополянки відповісти не могли. У підсумку ужгородський ГК довів справу до впевненої вікторії з рахунком 22:32. Вагомий внесок у перемогу нашої команди зробили Яна Готра (10 м’ячів), Ірина Компанієць (8) та Анна Лезінська (5). Ще трьома результативними кидками відзначилися Тетяна Кильч, Наталія Шипляк та Катерина Купчак. У складі «Економуніверситету» не було рівних Юлії Бойчук, яка провела 10 успішних атак.
 

«Економуніверситет» (Тернопіль) – «Карпати» (Ужгород) – 20:32
 

Повторна гра мала схожий сценарій. Перша половина зустрічі пройшла за повної переваги ужгородської команди й завершилася з рахунком 10:17. Нав’язати гостям боротьбу господарки не змогли. Після перепочинку перевага «карпатівок» тільки збільшувалася і в кінці поєдинку сягнула 12 очок. Фінальна сирена зафіксувала звитягу команди Бориса Петровського з рахунком 20:32. На провідних ролях у складі «Карпат» цього разу були Ірина Компанієць (10 голів), Яна Готра (7) та Олександра Фурманець (6). Анна Лезінська відзначилася трьома результативними кидками, Наталія Шипляк та Анна Тріфонова закинули по два м’ячі, а Тетяна Кильч і Катерина Купчак засмутили кіпера тернопольської команди по одному разу.
 

Отож закарпатський ГК здобуває чергові перемоги й розпочинає підготовку до другого етапу чемпіонату. Нагадаємо, що за підсумками 10 турів команди діляться на дві групи по три колективи. Ужгородки потрапили до групи, яка розігруватиме медалі чемпіонату. Компанію «Карпатам» складуть львівська «Галичанка» та херсонська «Дніпрянка» або ж миколаївський «Реал», які між собою розіграють третю сходинку. Матчі між цими командами повинні відбутися 6–7 квітня. Друга частина чемпіонату складатиметься із трьох з’їзних турів. Якщо після завершення 26 ігор різниця в очках між командами, що зайняли 1-ше та 2-ге місця, становитиме 7 очок та менше, то для визначення чемпіона України буде проведена серія ігор до двох перемог за системою «плей-офф».
 

Олег МИКИТА, Карпатський об'єктив

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)