A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead.

Filename: mysql/mysql_driver.php

Line Number: 319

Місто Лева прийме третій з'їзний тур жіночої Суперліги, а ми знову про наболіле..

Місто Лева прийме третій з'їзний тур жіночої Суперліги, а ми знову про наболіле..

З 21 по 23 квітня у Львові пройде третій тур другого етапу чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги.

 
 
Добре, що хоч за добу перед початком туру ми отримали листа від ФГУ, про новий розклад ігор:
 
 
Оскільки львівські сайти розмістили хибну інформацію у себе! А як же організатори? Може вони б мали знати перші? Ну або хоча б на офіційному сайті ФГУ мала бути інфрмація про зміни дат проведення та розклад матчів туру?! Вже мовчу про призначення суддів на квітень, це мабуть найсекретніша інформація для команд, кожна з учасниць має власноруч обдзвонювати усіх знайомих делегатів та суддів за для отримання інформації, а ФГУ мовчить...Дякуємо Валентину Івановичу Вакулі, який хоч і не призначений на тур, проте щиро поділився "секретною" інформацією, щодо львівського туру.
 
Хоча це все тільки фантики, цукерки всередині, бо на електронну пошту "ГК Карпати" прийшов лист "про Порушення Регламенту":
 
 
Шановний Є.І. Петрушевський, а де гарантії, що всі інші клуби заплатили заявочний внесок, чому ГК Карпати з року в рік мусить ТЕРМІНОВО платити, а для когось ці внески не обов'язкові? Де заявочні листи команд-учасниць? Де офіційні дозаявочні листи? Як в командах з'являються нові прізвища? Чому для одних команд участь в Кубку України ОБОВ'ЯЗКОВА, а для інших ні? Чому все у Вас вибірково? Де прозорість роботи? Ми розвиваємо гандбол в країні чи придушуємо тих хто не "з нами"? Як можна було скласти розклад ігор у внутрішньому чемпіонаті так, щоб для учасниць єврокубків це була вірна смерть..Не вірить ФГУ в "Галичанку" і "Карпати", які намагались підняти рейтинг країни на міжнародній арені.
Чекатимемо на нові сюрпризи від Вас...

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Коментарів: 3
  1. Петрушевського на мило.

  2. 2016-04-21 в 02:46:26 | Василий

    как сыграли Карпаты -Спартак?

  3. 2016-04-22 в 15:11:39 | Анонім

    26-21

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)