A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead.

Filename: mysql/mysql_driver.php

Line Number: 319

Кубок пляжного гандболу змінив прописку

Кубок пляжного гандболу змінив прописку

Представниці Закарпатського краю та екс-карпатівки допомогли Слобожанщині здобути головні нагороди чемпіонату України з пляжного гандболу двічі здолавши семиразового чемпіона, херсонську Дніпрянку.

 
 
Сьогодні на пляжі смт. Лазурне відбулись матчі останнього ігрового дня пляжної першості. Всього в чемпіонаті було не багато, не мало чотири команди, які представили тільки два регіони, чого є не достатньо, для оформлення чемпіонкам звання "Майстра Спорту", а дівчата так старалися.
 
 
Вже з перших днів стало помітно, що керівництво команди із Харківської області приїхали за нагородами, зібравши кращих гандболісток, котрих по різних причинах не взяли в національну команду, вони майже без втрат пройшли перше коло турніру.
 
 
Також слід відзначити й дівчат із молодіжної збірної, серед яких немало закарпаток, а саме: Купчак Катерина, Шипляк Наталя, Шукаль Мілана та Жолобович Олександра. Вони впевнено закріпились на третій сходинці турнірки, добряче полоскотавши нерви кожному із претендентів на головні нагороди.
 
 
В другому колі сюрпризів не було, от тільки сьогодні всі очікували на фінальний поєдинок. І хоча піранії були близькі до того, щоб взяти реванш, однак в серії булітів влучнішили були "харківчанки". Легіонерки в складі харківчанок: Ніколь Чундак, Софія Гаврилець, Кот Дарина, Лєбєдєва Марина та Кребс Олександра. 
 
А молодіжка в свою чергу розібралась із суперницями із Дніпрянки 2, за що справедливо отримали бронзові медалі.
 
 
 
 

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)