Завтра розпочнеться боротьба в IV-му турі жіночої Суперліги

Окрім матчу в Броварах, Спартак - Карпати, в Херсоні відбудеться не менш цікавий поєдинок, в якому місцеві "піранії" прийматимуть львівську Галичанку.
 

 

Щодо матчу ужгородської команди, то капітан закарпаток, Ірина Яблонська-Бобаль, прокоментувала підготовку до гри так:
 

"Київська команда також омолодилась та зазнала суттєвих втрат в складі через травми ключових гравців, проте знаючи стиль гри Спартака, та тих дівчат, що грали й минулого сезону, знаю, що вони битимуться до останньої хвилини матчу. На останніх тренуваннях значну увагу приділяли відпрацюванню тактичних схем, тому ця гра буде чудовою можливістю доопрацювати недоліки та випробувати молодь."
 

Також карпатівки вже встигли потренуватися в залі, де завтра о 19:30 розпочнеться перший поєдинок проти столичного Спартака в рамках жіночої Суперліги.
 

 

А от щодо центрального матчу туру, то гра Дніпрянка - Галичанка запланована на 17:00 в п'ятницю, а в суботу - 10:00.

 

Прикро, проте жоден матч із IV-го туру жіночої Суперліги не буде транслюватися. Здається, що столиця мала б показати приклад, але вони мабуть не зацікавлені в пропаганді гандболу, та всього що з ним зв'язано. Тому, шановні вболівальники, слідкуйте за новинами на сайті і першими зможете дізнатись результати матчів улюбленої команди.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)