Ужгородські «Карпати» здобули важливі домашні перемоги

Після невдалих виїзних поєдинків проти львівської «Галичанки» у домашній грі зі «Спартаком» «карпатівкам» необхідно було реабілітуватися перед рідними вболівальниками. Хоч легкою жодна із зустрічей не була, проте необхідний результат здобути все ж вдалося.
 
 
«Карпати» (Ужгород) – «Спартак» (Київ) – 32:28 (13:16)
 
«Карпати»: Воронько, Чіковані; Готра 10/3, Лезынська 6, Компанієць 5, Безрукова 4/1, Мелекесцева 3, Фурманець 2, Кильч 2.
 
Обидві команди на першу дуель вийшли максимально налаштованими. Жоден із колективів не волів здаватися, тож на майданчику точилася серйозна боротьба. Зі старту зустрічі гандболістки задали високий темп, який тримався протягом більшої частини гри. Якщо стартова 15-хвилинка пройшла в рівній боротьбі, то наприкінці першого тайму ужгородки втратили концентрацію, і гості змогли забезпечити собі гандикап у 3 м’ячі.
 
У перерві коуч «Карпат» знайшов правильні слова для своїх підопічних, і господарки показали зовсім інший рівень гандболу. Початок другого тайму закарпатки витратили на те, щоб наздогнати суперника, а наприкінці зустрічі «Карпати» продемонстрували серйозну спортивну впертість і вирвали важливу перемогу – 32:28. Найактивнішою цього дня у складі ужгородок була Яна Готра, котра відзначилася 10 результативними кидками.
 
 
«Карпати» (Ужгород) – «Спартак» (Київ) – 27:22 (14:10)
 
«Карпати»: Воронько, Чіковані; Мелекесцева 5, Лезінська 5, Кильч 4, Компанієць 4, Готра 3, Шипляк 3, Фурманець 2, Купчак 1.
 
Сценарій другого поєдинку був дещо схожим на першу зустріч цих колективів. На початку гри команди йшли нога в ногу, та ось результативність, на відміну від попередньої гри, була нижчою. Якщо у перший ігровий день за 23 хв. вболівальники стали свідками 24 голів, то наступного дня за цей відрізок часу було зафіксовано тільки 16 точних кидків. Перед перервою ужгородки покращили реалізацію моментів, надійно відіграли в захисті й зробили хороший почин для майбутньої перемоги – 14:10.
 
У другому таймі закарпатські гандболістки впевнено контролювали хід гри, і тим самим залишили супернику обмаль шансів зачепитися за позитивний результат. Ужгородки витримали натиск «спартаківок» і довели справу до переконливої звитяги – 27:22.
 
 
У паралельних поєдинках 4-го туру львівська «Галичанка» двічі обіграла миколаївський «Реал» (26:20, 31:25), а херсонська «Дніпрянка» виявилася сильнішою за тернопільський «Економуніверситет» (31:9, 27:16).
 
Таким чином, після 4 зіграних турів лідирує «Галичанка» (16 очок). 2-3 сходинку розділяють «Карпати» та «Дніпрянка», які у своєму активі мають по 10 залікових балів.
 
twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. 2018-12-03 в 17:23:29 | Екатерина

    Перезвоните мне пожалуйста 8(495) 740-53-59, Екатерина.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)