Українки двічі поступились в контрольних матчах проти корейської збірної

Жіноча збірна України поступилась в першому товариському матчі збірній Кореї 19:25.

 

Гра проходила у київській залі ЦСК ЗСУ. Українки перед грою у повному складі провели лише одне тренування, натомість у Кореї позаду вже збір та низка контрольних матчів у Польщі. Гості вели в рахунку упродовж всього матчу. Україна розпочала поєдинок із Вікторією Тимошенковою у воротах, розігргуюча – Вікторія Борщенко, ліва півсередня – Ірина Глібко, права півсередня Юлія Снопова, ліва крайня - Анна Редька, права крайня – Євгенія Левченко, в лінії - Ольга Передерій. В обороні замість Редьки виходила Олена Уманець, яка діяла в центрі захисту. У розстановці українок упродовж гри відбувалось чимало змін. Так наприкінці матчу господарки грали вже з двома лінійними – Валерією Зорею (4 голи) та Анною Лезинскою (1 гол). Саме через лінію вдавалось часто проходити захист рухливих, але менш потужних та невисоких кореянок. По ходу другого тайму Тимошенкову у воротах замінила Ірина Яблонська. Вона вдало увійшла у гру і допомогла команді серією сейвів. Поразки могло б не бути, якби українки були більш влучними в реалізації своїх моментів, зокрема численних ситуацій із кидками з шести метрів. 

 

 

Україна  - Корея 19:25 (8:12)

 Контрольний матч. 26 травня. Київ. ЦСК ЗСУ. Судді Тетяна Ракитіна/Ірина Ткачук

 

Україна: Тимошенкова, Яблонська; Зоря 4, Левченко 4, Глібко 3, Борщенко 2, Ніколаєнко 2, Снопова 1, Лезінська 1, Передерій 1, Смбатян 1, Редька, Лаюк, Уманець, Савчин, Смолінг, Рудько, Воловник.

 

Головний тренер Борис Петровський.

 

Корея: Пак Мі Ра, Чжу Хі; Чон Ю Ра 2, Ю Хьон Чжі 1, Кім Чжин І 3, Чхве Су Мін 2, Шим Хе Ін 3, Чон Чжі Хе 2, Кім Сон Хва 2, І Ин Бі 1, Кім Он А 3, Квон Хан На 1, Нам Йон Шин 1, Ю Со Чжон 4. (Вказані тільки воротарі та автори голів).

 

Головний тренер Ім Йон Чхоль.

 

Семиметрові: 3/2 - 9/6

Двохвилинні вилучення 5 – 3. Олена Уманець отримала червону картку за три двохвилинні штрафи

 

Вікторія Борщенко, капітан збірної України:

Ми зібрались разом тільки в понеділок і, вважаю, сьогодні в цілому виглядали гідно як для такої ситуації. У Кореї зіграна команда. Ми ж дуже багато не забили, припустились численних втрат м’яча. Це все можливо виправити і тоді буде зовсім інша гра. Потрібно робити висновки. Кореянки кидають нестандартно, що значно ускладнює роботу воротарям, але Ірина Яблонська сьогодні нам в другому таймі дуже допомогла.

 

 

Альона Рудько, гравець збірної України:

Корея дуже зіграна команда, тактично грамотна. Вони були швидшими за нас. Нам не варто засмучуватись, потрібно працювати, вірю, що ми можемо перемагати. У нас сильна команда. Я сьогодні дуже хвилювалась. Виходити на майданчик на заміну це шокова ситуація.  

 

 

Тамара Смбатян, гравець збірної України:

Матчі проти Кореї багато нам дадуть. Далі буде краще. Сьогодні ми погано почали, проте потім зуміли адаптуватись. Останній тиждень я здавала сесію і не тренувалась, лише бігала кроси. У грі відчувала великий мандраж. Хотілося уникнути навіть найменших помилок, щоб мене і надалі викликали до збірної.

 

 

Гандбольна збірна України зазнала поразки у другому контрольному матчі проти збірної Кореї (19:28). Гра проходила в Києві на майданчику Національного університету фізвиховання та спорту. У порівнянні з першою зустріччю із кореянками, яку підопічні Бориса Петровського також програли (19:25), склад українок поповнився двома гравцями  - воротарем Юдіт Балог та лінійною Лілєю Горільскою, яка вийшла в основному складі. Українки повели 6:1, але напрочуд невдало провели наступні хвилини. Корея здійснила вражаючий ривок і вийшла вперед  - 11:7. Гості виграла перший тайм і збільшила свою перевагу у другому.

 

Збірна України має ще кілька днів, аби  на зборах у Конча-Заспі якнайкраще підготуватись до ключових матчів відбору до ЧЄ-2016. 1 червня наша команда в столичному Палаці спорту прийматиме Сербію (початок о 19.00. Вхід вільний), а 4 червня на виїзді зустрінеться з Чехією. 

 

Україна  - Корея 19:28 (9:14)

 Контрольний матч. 26 травня. Київ. НУФВСУ. Судді Тетяна Ракитіна/Ірина Ткачук. Делегат Валентин Вакула

 

Україна: Тимошенкова, Яблонська, Балог; Глібко 4, Горільска 3, Ніколаєнко 3, Передерій 3, Левченко 3, Снопова 1, Смбатян 1, Савчин 1, Зоря , Борщенко , Лезінська , Редька, Лаюк, Уманець, Смолінг, Рудько, Воловник.

 

Головний тренер Борис Петровський.

 

Семиметрові: 4/3 - 4/4

Двохвилинні вилучення 2 – 1.

 

 

Борис ПЕТРОВСЬКИЙ, головний тренер збірної України:

«Ми програли, а тому результат матчів оцінюю негативно. Другий поєдинок ми провели вже краще, хоча знову було чимало втрат та неточних кидків. Думаю, команда стане ще сильнішою до ігор відбору. У нас ще є кілька днів, щоб привести все до ладу. Будемо розбирати відео, подивимось статистику. Матчі проти Кореї були дуже корисними для нас. Ми дали зіграти практично кожному гравцеві, шукаємо оптимальний склад. Корея дуже сильний суперник. Вони готуються до Олімпіади і зараз перебувають на ходу». 

 

Вікторія БОРЩЕНКО, капітан збірної України:

Початок гри був багатообіцяючим, але потім ми припустились багатьох. Те, що у нас виходило в першій зустрічі, ми хотіли зробити і в другій. Втім кореянки підготувались ще краще. Наші передачі в лінію вже не проходили. У другому матчі у нас було не менше 10 втрат під час спроб зіграти в лінію. Сподіваюсь, увесь ліміт помилок ми використали і в грі проти Сербії їх вже не буде.

 

Ольга НІКОЛАЄНКО, гравець збірної України:

«Сьогодні ми зіграли вже краще. Були більш зібраними та більшу увагу звертали на реалізацію. Якщо зважити, що ми провели разом лише 1-2 тренування, то, в цілому, не все було погано. До гри із Сербією у нас буде більше часу. Головне вірити у себе і бути справжньою командою, тоді неодмінно бути позитивний результат».

 

Сергій Цукіло, ФГУ

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)