У столичного Спартака суттєві зміни в складі команди

2-3 серпня стартує чемпіонат України серед команд жіночої Суперліги. «Спартак» у першому турі на майданчику Броварського вищого училища фізичної культури прийматиме «Дніпрянку». Про готовність спартаківок сайту ФГУ розповіла Майя Карбунар.
 

 

Майя Карбунар, головний тренер «Спартака»:

 

«Влітку ми пройшли два збори у Києві та Хотині. На жаль, команда зазнали суттєвих кадрових втрат. Залишила «Спартак» Анна Козаєва (найкращий снайпер Суперліги – прим. авт.), яка перейшла до турецького чемпіонату. Під час зборів у Хотині серйозно травмувалась Альона Шупік (Рудько). Вона вибула на півроку. Ми одночасно залишились без двох лідерів, провідних гравців не тільки нашого клубу, але і всього чемпіонату. Це велика проблема для «Спартака», але я вже сказала дівчатам, що тепер вони мають брати більше відповідальності на себе, брати лідерство, демонструвати характер, бажання, тоді у нас все вийде. Будемо боротися.

 

Також залишила команду Олександра Фурманець. Вони гратиме у «Карпатах». Прийшли в «Спартак» випускниці БВУФК 1999 року народження воротар Олена Кемень, ліва крайня Христина Мaлькевич, центральна Ірина Шипинська, а також ліва півсередня Тая Кудлай з КСЛІ та Катерина Воскобойник, яка раніше грала у мене в «Податковій Академії».

 

ФГУ

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)