"Карпати" переграли.."Карпати"

18 квітня в спортивному комплексі "Юність" проходили змагання 4-го фінального туру Чемпіонату Закарпатської області з ганлболу "Дитяча ліга" серед дівчат 2000-2001 років народження.

 

 

Після 3-ох турів, набравши відповідно 24 та 22 очки, явними фаворитами були обидві команди з СДЮШОР "Карпати". Вони й зустрілися у фіналі, де з рахунком 13:9 перемогу святкували гандболістки з команди СДЮШОР-2000.

 

Інші чотири команди зігравши по колу виявили переможця. Дуже вдало виступила команда з ФСТ "Колос", вона виграла всі матчі, але за підсумками всього чемпіонату дівчата посіли 6-те місце. На п'ятому місці опинилася команда ДЮСШ "Хуст-Нарцис" - 13 очок, а за бронзові медалі в принциповій зустрічі зустрілись ДЮСШ з м. Перечин та ДЮСШ з м. Тячів. І хоча матч закінчився з нічийним рахунком 16:16, проте ще до матчу перечинські гандболістки випереджали суперниць в таблиці на одне очко, тому в підсумку й посіли 3-тє місце. ДЮСШ Перечин - 18 очок, ДЮСШ Тячів - 17 очок.

 

Серед гравців команд можна відзначити хорошу гру Теї Чіковані, Наталії Шипляк (СДЮШОР-2000 м.Ужгород), Мілани Шукаль, Евеліни Савко, Анастасії Гирявець (СДЮШОР-2001 м.Ужгород), Валерії Керецман та Вікторії Кучерява (ДЮСШ м.Перечин), Катерини Фенинець (ДЮСШ "Хуст-Нарцис"), Ніколетти Фіскареллі та Ганни Гававки (ФСТ "Колос"), Марії Кустрьо та Марії Шелевер (ДЮСШ м.Тячів).

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)