Перша Ліга. Другий ігровий день не вніс жодних коректив

Другий день був без сюрпризів

 

 

Розпочався ігровий день з матчу між броварськими гандболістами та тернопільськими економістами, в якому господарі майданчику з різницею в 17 м'ячів здолали своїх суперників. І хоча натяк на інтригу в матчі був, проте не реалізувавши п'ять семиметрових ще в першій половині гри, а за виконання одиного із них, економіст, Андрій Рижак був змушений покинути ігровий майданчик швидше своїх одноклубників, поцілиши в обличчя голкіперу броварчан ардітри нагородили його "червонцем".
 

В другій половині гри сюрпризів небуло, для Олексія Гука була чудова можливість опробувати молодь в матчі проти вихованців Ковальчука, які нещодавно приміряли золото Дитячої Ліги серед юнаків 2000-2001 років народження.
 

БВУФК - ТНЕУ 42:25 (20:10)

 

БВУФК:

Бойко, П'ятак, Кожевніков; Диякону 7, Польогкий 6, Кукушкін 6, Коваленко 6, Ріпа-Мельник 4, Турченко 4, Руденко 4, Тибулевич 2, Котюк 2, Гриб 1;

ТНЕУ:

Рижак, Кукуруза; Ковальчук 7, Білоголовка 6, Підгородецький 4, Скороход 4, Люлькун 2, Лукавецький 1, Маєвський 1;

 

Наступним матчем став поєдинок аутсайдерів чемпіонату, а саме, київський КСЛІ-ЦСКА змагався з томашпільським Олімпіком, який за підсумками чемпіонату, так і не зумів набрати жодного очка. Однак дорікнути підопічних Костянтина Єгорорда у відсутності завзятості або мотивації ніхто із першолігівців не вправі. Олімпійці дали бій супернику, який втік по таблиці на 4 очки, проте поразки уникнути не змогли. В доповнення не може не радувати й те, що в складі "армійців" є й закарпатці, проте це вже зовсім інша історія...
 

КСЛІ-ЦСКА - Олімпік 45:28 (24:15)

 

КСЛІ:

Підгородецький; Ревша 8, Трачук 7, Муров 7, Бойко 7, Борсук 4, Верозуб 4, Чередніченко 4, Лисов 2, Величко 2;

Олімпік:

Продан; Малінка 13, Цюпра 6, Кордиманенко 3, Пшеничний 3, Раптовий 2, Спринчак 1.

 

І знову саме матч за участі закарпатців став родзинкою цього дня, хоча найбільше апетит наганяє очікування завтрашнього золотого поєдинку.
 

Для срібноземельців та вінничан матч був принциповим, хоча й не становив жодної загрози, щодо турнірного становища обох дружин. Перші десять хвилин гри була нічия - 6:6, далі карпатівці пішли у відрив за рахунок помилок в атаці суперників, проте під кінцівку тайму "педагоги" зуміли до мінімуму скоротити відставання.
 

Перша десятихвинка другої половини гри виявилась багата на голи, і знову на табло засяяв паритет - 22:22. Здавалося, що вінничани були близькі, щоб вперше за сезон хоча б нічиєю, проте це було останнім шансом, для того, щоб спробувати переломити хід матчу. Лавка в закарпатців дозволяла Юрію Бухлаку тусувати склад, тим самим вони підтримувати темп гри, який влаштовував карпатівців. Завершився матч перемогою Карпат - 29:35.
 

ВДПУ - Карпати 29:35 (16:17)

 

ВДПУ:

Павлюк; Мусієнко 11, Гринчук 4, Бойко 4, Качур 4, Цуприк 4, Семенчук 2;

 

Карпати:

Хім'як, Шайбаков; Місяйло 12, Діденко 9, Поліщук 4, Дебрецені 3, Данило 3, Сура 2, Костюх 1, Уманець 1.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)