Вже й забули смак перемог..Україна - Чехія 20:24

Теплий прийом в Ужгороді для обох команд був забезпечений, зал вщент заповнений любителями гандболу, а через вигідне географічне положення міста, ще й фанами чеської збірної.
 
 
Невдалий старт був для українок тільки додатковим стимулом, щоб зібрати усю волю до перемоги в кулак та дати гідну відсіч суперницям. Середина тайму була переломною, обидві команди почали помилятися в атаці та втрачати м'яча, проте два сейва голкіпера українок, Вікторії Тимошенкової, із семиметрової відмітки одразу надали сил для атак, тому хазяйки зуміли не тільки наздогнати суперниць із Чехії, а ще й завершити першу половину гри на свою користь, 12:8.
 
Що ж до другої половини гри, то на майданчик вийшла інша збірна Чехії. Вони своїм тиском створили величезні проблеми для захисту наших співвітчизниць та швидко наздогнали в рахунку. Далі гірше, українки стали все частіше помилятись в атаках та грати в меншості, в захисті з'явились шпарини, які наші суперниці використовували для взяття воріт, а активний захист, з піднятими руками, став неприступним муром для української збірної.
 
Кінцівка матчу запам'яталась тільки сейвом Ірини Яблонської, із пенальті, та під завісу поєдинку, вже сейвом чеської голкіперши, яка справилась із кидком від Ольги Ніколаєнко.
 
Про хорошу гру в захисті чеської дружини також свідчить і кількість пропущених голів за другий тайм. Українська команда спромоглась тільки на 8 забитих голів, натомість 16 пропустити. Завершився матч перемогою гостей, 20:24.
 
Таким чином, українська збірна посідає третє місце в групі, після двох матчів, випереджаючи тільки збірну Італії по кращій різниці забитих-пропущених. А от сербки вийшли в лідери групи, здолавши італійську команду, 19:32.
 
Фото: Налія Боднар
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)