Ніна ГЕЦКО: «Бажаю «Карпатам» виграти єврокубок!»

Її називають легендою українського гандболу. І небезпідставно. Хоч би тому, що має титули олімпійської чемпіонки та чемпіонки світу, звання заслуженого майстра спорту, пограла в багатьох клубах Європи й була визнана кращим гравцем кількох країн. Крім того, є відомим спортивним діячем, а також кращим голкіпером в історії гандболу нашого краю, почесним  членом Федерації гандболу Закарпаття. Так, ідеться про Ніну Гецко, котра нині, 20 липня, відзначає день народження.
 

 

Володарка золотої олімпійської медалі в Монреалі-76 усе життя присвятила спорту. Кар’єру розпочинала, гідно виступаючи за кольори берегівської гандбольної команди «Колос» («Бактянка», а нині це «Карпати» (Ужгород). Грала й за кордоном, там же й працювала тренером. Ще будучи школяркою, мріяла стати журналістом або філологом. Із 1976 р. Ніна Романівна – у складі гандбольної збірної СРСР. Наразі є почесним членом Федерації гандболу Закарпаття та активно долучається до тренувального процесу в ГК Карпати.
 

 

Ми приєднуємося до вітань, які нині лунають на адресу іменинниці, і з нагоди свята вирішили спитати Н.Гецко про спортивні мрії та гандбольний спорт, із котрим, як уже зазначали, тісно пов’язане життя уславленого фахівця.

 

— Ніно Романівно, що можете сказати про рівень гри сучасних  «Карпат»?

 

— Команда на стадії формування. Гравці неодноразово були чемпіонами України. Останній рік колектив став трохи молодшим. Для того, щоб зігратися, потрібен час, але в «Карпатах» досвідчений тренер, який робитиме все, аби команда показувала високі результати.

 

— Які перспективи нашого клубу в єврокубку на Ваш погляд?

 

— Нам «випали» зручні команди — зі Швейцарії та Італії. Ми маємо добрі шанси на вихід до наступного кола змагань.

 

— Оскільки сьогодні Ваш день народження, яке б спортивне бажання загадали?

 

— Бажаю «Карпатам» виграти єврокубок! Це буде найбільший подарунок для мене й для всіх поціновувачів закарпатського гандболу.

 

Мирослава ГАРАЗДІЙ, «Оболок».

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)