НТЗ та майстер-клас від олімпійської чемпіонки Монреаля-76

На начально-тренувальний збір на Драгобраті, керівництво клубу запросило олімпійську чемпіонку Ніну Романівну Гецко, яка є живим прикладом для наслідування для багатьох українських спортсменів.
 
 
В ході тренування Ніна Романівна змогла поділитися своїм професійним досвідом, а по завершені тренувального процесу ми змогли поспілкуватися з власницею золотої нагороди Монреаля-76:
 
Як Вам працювати з молоддю?
 
- З молодими дуже цікаво працювати, тому що вони хочуть вдосконалюватись і експерементувати, а це дуже приємно бачити.
 
Чи хотіли б Ви повернутися в спорт в якості тренера, чи можливо проводити тренінг-семінари для молодих тренерів?
 
- Ні, мені більше подобається допомагати в процесі тренування, коли виникає така необхідність. А щодо семінарів, то до цього слід підготуватися, багато чого я вже забула і методика вже змінилась, але все найкраще це забуте старе. Також я хотіла б відвідати Угорщину та Норвегію, щоб повчитися у них. Як відомо, колись вони запозичили всі методики підготовки голкіперів у нас, але тепер вони далеко попереду. 
 
Хто з українських голкіперів Вам імпонує найбільше, чия техніка гри схожа на Вашу?
 
- Багато дівчат, які мені імпонували, вже завершили свої кар'єри, а серед молоді, то хорошою технікою гри володіє Ліза Гілязетдінова. Хоч вона не висока на зріст, але компенсує це швидким пересуванням та вмінням вибрати правильну позицію у воротах, а це для голкіпера є найголовнішим. Також, слід відмітити техніку ужгородських голкіперів, які продемонстрували чудову гру у фінальних матчах чемпіонату, що і стало одним із вирішальних факторів третього чемпіонства "Карпат".
 
Поділіться секретами успіху, як здобути золоті нагороди Олімпійських ігор, і чи є у нас шанси?
 
- Я думаю, що перемога на Олімпійських іграх це реально, тому що жіночий гандбол завжди тримався на високому рівні в нашій країні. Підростає молоде покоління, яке цікавиться гандболом, тому вважаю, якщо цього дуже хотіти, то і медалі будуть. Позитивним фактором розвитку рівня гандболу в Україні є постійна участь наших команд в Єврокубках, де дівчата демонструюють дуже хорошу гру. Ну а найголовніше, щоб кожна спортсменка чітко бачила свою мету, особливо, якщо це п'єдестал на Олімпійських іграх. Працелюбність, повна самовіддача, любов до спорту та фарт (сміється) - шлях до золотих нагород. Доречі, у нас дуже обдаровані та розумні діти, а тренери проводять хорошу селекцію, таким чином, залишаються лише ті, що дійсно хочуть здобувати найвищі нагороди. 
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)