«Карпати» вдруге перемогли Ірпінь

16 февраля 2013 г. Денис Фазекаш Просмотров: 3403 RSS 3
Суперліга
«Карпати» в повторному матчі з ірпінчанками перемогли ще переконливіше. Програючи лише на початку гри, господарі включили свої фірмові швидкості та вкотре довели справу до розгрому, закинувши гостям 40 мячів. 
Цього разу матч розпочався вже з атак «Карпат» - Олена Уманець зробила «швидкий» дубль. Проте ірпінчанки в дебюті гри були не гірші. І навіть вийшли вперед 3-4 до першої 15-хвилинки. Проте рівна гра протрималася не довго. Близько до кінця першої половини «Карпати» вже вели 4-5 голів. 
Останні 7-8 хвилин пройшли під повну диктовку чемпіонів України, завдяки чому команди пішли на перерву з рахунком 19-10 на користь господарів. 
В другому таймі малюнок гри не змінився, навпаки – «Карпати» тільки додали в швидкості і почали забивати все частіше.  До того ж, за рахунок жорсткого та надійного захисту та швидкого переходу в напад, вдалося збільшити розрив в рахунку. Варто згадати, що і Юдіт Балог вдало відбила семиметровий.  
Вже під кінець гри, головний тренер Борис Петровський випустив самих молодих гравців Надію Воронову, Тетяну Кільч, Світлану Шваб, Олесю Мазюту які малюнок гри не зіпсували і відрив в 16 очок зберегли. Фінальний свисток зафіксував їхню закономірну перемогу 40:24.
Завдяки подвійній перемозі «Карпати» залишаються на першому місці та збільшили свій відрив у турнірній таблиці від львівської «Галичанки» на 5 очок. Наступну гру проведуть на початку березня, 1-2-го, в «Юності» з миколаївським «Реалом».
«Карпати»: Балог, Гайович, Уманець (10), Шолковська (4), Шваб (1), Семаль (4), Кільч (1), Лєбєдєва (3), Туркало, Малюченко (5), Воронова (4), Лєзінська (1), Мазюта, Цибуленко  (3), Петровська (4).
«ПУ ДПС БВУВК»: Власова (4), Воскобойнік (1), Гунтік (3), Харламова (2), Донець (1), Андрійчук (9), Власюк (4), Мигович, Іванченко, Москаленко, Єфремова.   
twitter.com facebook.com
Комментариев: 3
  1. Дуже порадували - молодці.

  2. 2013-02-17 в 10:07:20 | болельщики

    Уверенно-спокойно-красиво и молодежь порадовало во втором тайме.Так держать!!!

  3. 2013-02-19 в 19:43:12 | Болельщик

    Какой ужас а раньше мы еще боролись с этой командой. Что будет в следующем сезоне?((((

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)