«Карпати» покинули 9 гандболісток

Ужгородські «Карпати» після довгого відпочинку знову зібралися в спорткомплексі «Юність». Сьогодні вони провели перше тренування. Про це повідомив сьогодні, 16 липня, тренер команди Борис ПЕТРОВСЬКИЙ.

Щоправда, команда цього сезону не дорахувалася 9 гравців з чемпіонського складу.

Так, Ужгород покинула Ольга Передерій, яка перейшла до екс-чемпіона Росії «Ростов», Ірина Яблонська та Юлія Коломоєць поїхали грати у Білорусь, Олену Самар та Владлену Рибкіну виставили на трансфер, Катерина Олексюк «зав’язала» із гандболом і перекваліфікувалася у регбіста (все-таки, має шанси у складі збірної України поїхати на Олімпіаду в 2016-році), Беата Смерека у декреті, а Наталія Семаль хоче завершити кар’єру та зайнятися викладанням.

Крім того, вирішив покинути «Карпати» і помічник Бориса Петровського, Сергій Cуботін.

Наразі керівництво «Карпат» хоче зайнятися пошуком нових гравців. Вже потім починати повноцінні збори. «Хочемо традиційно поїхати на Драгобрат, а потім вже взяти участь в якомусь із турнірів», - зазначив Б. Петровський.

Перший поєдинок «Карпати» в новому сезоні почнуть 18 вересня. Тоді буде з’їзний тур. Щоправда, де саме – наразі невідомо. Цілком можливо, що в Ужгороді.

В кінці жовтня «Карпати» стартують у євро кубках. В Лігу чемпіонів через ряд умов вирішили не стартувати, тому спробують сили тільки в Кубку ЄГФ.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. 2012-07-20 в 13:01:53 | порядний вболівальник

    звісно, хто міг із дівчат той і покинув клуб! залишились тільки ті дівчата у кого контракт ще на певний час або ж хто страждає на садомазохізм. Як можна було втримати награний склад тренеру якщо керівництво клубу не виплатило дівчатам зарплати за травень та червень! а мізерна премія (до речі, видана працівникам ОДА і передана в конвертах на сцені "аля" великими людьми краю дівчатам)- це тільки пшик адміністрації клуба перед спонсорами, які до речі напевно вправно та без затримок "скидуються" на клуб, явно не по тисячі та дві грн. які дівчата побачили у своїх подарункових конвертах. і це Клуб - чемпіон України, претендент на боротьбу в лізі чемпіонів... от тільки дівчата та тренери молодці, що не дивлячись на "все" зверху досягли на результат і в останньому турі не калічились заради розваги псевдо-еліти краю... хочуть видовищ? хай підпалять собі службові та приватні машини, а до дівчат-чемпіонок і не тільки варто ставитись із повагою якої вони достойні...

    особисто я привітав кожну і плескав до болі в руках не тільки коли вони вигравали... це моя повага. а повага президента клубу така, що він розпустив найкращий склад дівчат за декілька років існування клубу...

    п.с. дівчата які по долі випадку повинні ще терпіти знущання від керівництва... тримайтесь! днем за днем і прийде час нагоди аби по заслугам плюнути в обличчя керівництву за їх псевдо доброту!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)