Іванна Мигович: «Дуже хочу виграти чемпіонат»

Один із лідерів «Карпат», права крайня Іванна МИГОВИЧ, після двох перемог в Суперлізі над «Реалом» (35: 24 та 36:20) дала коментар сайту Федерації гандболу.  
 
 
Про виїзні перемоги над «Реалом»
 
Ці перемоги не були легкими. Особливо складно було в першій половині другої гри. У Миколаєві гумове покриття майданчику через що забиваються ноги. До того ж зал там маленький і крайнім гравцям грати важко, в куті є місце лише для одного кроку перед стрибком. 
 
Про майбутні матчі проти головного конкурента у боротьбі за чемпіонство - «Галичанки»
 
«Галичанка» - дуже сильна команда, серйозний суперник, але ми не виділяємо його серед інших. Однаково ретельно готуємося до всіх матчів. Помітно, що «Галичанка» намагається надійно грати в обороні, ми теж відпрацьовуємо захист. Крім цього тренер завжди вимагає від нас грати на високій швидкості, бігти, використовувати перехід. 
 
Про очікування від другої частини сезону
 
У Кубку виклику сподіваємось перемогти в 14 фіналу «Вардар джуніор» (матчі пройдуть 22 лютого в Скоп’є та 28 лютого в Ужгороді - прим. автора) і дістатись якомога далі. В Суперлізі ми серйозно налаштовані битись за золото. Я дуже хочу стати чемпіонкою.
 
Про свої функції на майданчику 
 
Коли я ще виступала у Дитячій лізі, то грала на позиції півсередньої. Потім перейшла до «Податкової академії», де у нас був дуже хороший тренер - Майя Карбунар. Зріст для півсередньої у мене не дуже високий і мене перевели на край. Мені подобається грати на цій позиції, подобається коли мене виводять, подобається бігти у відрив. Але я, як і раніше, можу грати півсередню.   
  
Про роль у «Карапатах» нідерландського спеціаліста Антона ван Бусхотена
 
Він нам дуже допомагає. Працює з гравцями, які травмовані, тренує воротарів, підказує всім нам новинки. Допомагає дівчатам амуніцією та інвентарем. До нього можна звернутись із будь-яким питанням. Він ніколи не відмовить, дуже хороша людина. 
 
Сергій ЦУКІЛО
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)