Карпати смакують перемогу в першому поєдинку проти Галичанки

Сьогодні ужгородські гандболістки здобули перемогу в матчі проти львівської Галичанки, 25:28.

 
 
В цьому напруженому поєдинку, підопічні Бориса Петровського, взяли ініціативу у свої руки та вели в рахунку. Тількі одного разу львів'янки впритул наблизились до суперниць, на 12-ій хвилині рахунок був 3:3, але нестримна Дарина Кот вивела свою команду вперед і паритету на табло більше не було. А щодо останнього рубежу, то тут не було рівних Ірині Яблонській, яка звела на нівець більшість спроб львів'ян наздогнати закарпаток.
 
Перша половина гри була повністю за гандболістками з Ужгорода, а завершилась вона з рахунком 11:15.
 
В другому таймі боротьби стало більше, обидві команди прагнули перемогти, проте після того як Смолінг та Туркало схибили при виконанні пенальті, ужгородки вмить відповіли забитими голами. Далі перехвати від Мигович та підбори м'яча біля воріт суперника від Цубини, і Карпати продовжують диктувати стиль гри. 
 
Слід відмітити той запал з яким ужгородки захищали власні ворота, і хоча були й проблеми, проте їхня жага до перемоги була більшою і вони справедливо перемогли. На останніх секундах Іванна Мигович виконала кидок, який завершився голом, проте фінальна сирена була на долю секунди швидшою, і на табло зафіксувала 25:28.
 
Галичанка - Карпати 25:28 (11:15)
 
Галичанка:
Гілязетдінова, Гладун; Савчин 6, Дорожівська 4, Смолінг 3, Косміна 2, Баранович 2, Коновалова 2, Туркало 2, Парандій 1, Сабова 1, Сідлецька 1, Давидянс 1.
 
Карпати:
Яблонська, Воронько; Кот 11/4, Мигович 4, Лезінська 3, Цубина 2, Кильч 2, Воронова 2, Косик 1, Готра 1, Лєбєдєва 1, Каганець 1, Мелекесцева, Компанієць.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 3
  1. Молодці

  2. Девчата, молодчинки!!!!! Так держать!!!!! Верим в вас!!! Спасибо всему клубу "Карпаты"!!!

  3. И - спасибо за эту игру!!!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)