Другий, не додавили!

Ужгородські «Карпати», сьогодні, 17 листопада, не впорались із натиском миколаївського «Реалу» і поступились у матчі-відповідь в рамках 5-го туру жіночої Суперліги.
 
dsc00254-1.jpg
 
 
Матч, як і вчорашній був напруженим і складним для обох команд. Спортсменки не мали права на помилку і якщо допускались її то суперниці відразу використовували це. Якщо суб’єктивно, у вчорашньому матчі, як підсумок, помилялись більше миколаївські гандболістки, а от сьогодні вдосталь нереалізованих моментів було в ужгородського колективу.
 
Звісно, помилки це тільки одна зі складових причин поразки, але давайте цю справу залишимо керівникам команди, а наша ж справа вірити і вболівати за любимих і рідних гандболісток! 
 
Тим більше коли вони дарують всім вболівальникам відверто хорошу боротьбу, емоційний і захоплюючи гандбол.
Відповідно, гандбольний клуб «Карпати» й надалі посідає 3 сходинку в турнірній таблиці жіночої суперліги з 14 очками в активі. 
Миколаївський «Реал» на другій позиції із одним балам більше. 
 
ГК «Карпати» 22:23 ГК «Реал»
 
Карпати: Воронько, Чіковані, Мелекесцева 6, Лезінська 6, Готра 5, Тріфонова 3,  Шукаль 1, Безрукова 1, Байрак, Гававка, Фенинець, Пилипюк, Макаренко, Купчак, Когуч.
Тренери: Чернов В., Пилипюк О. 
 
Реал: Нікіфорук, Лигіна, Червякова 7, Аксьонова 4, Сторожук 4, Шлюхтіна 4, Бабій 3, Донець, Рябоконь 2, Дереклеєва, Ситенька, Трімпол, Борейчук, Козлова, Руда.
Тренер: Пархоменко Н.
 
Делегат ФГУ: Згоба В.
Судді: Ракітіна Т., Ткачук І.
 
Сам матч з усіма деталями, хто не бачив, є змога переглянути в повторі за посиланням:
 
 
twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. 2018-12-01 в 02:44:42 | Валерий

    Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (499) 322-46-85 , Валерий.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)