«Залишили і душу, і серце» - українки про перемогу над Італією

Після перемоги в Ужгороді над збірною Італії (36:23) у відборі до ЧЄ-2016 гравці збірної України дали коментарі сайту Федерації гандболу України.  
 
 
Вікторія Борщенко знову стала найкращим снайпером збірної (8 голів)
 
«Ми хотіли показати себе перед рідними вболівальниками»
 
Вікторія Борщенко, капітан збірної України:
 
«Думаю, якщо порівняти з першою грою проти Італії, то вдома ми зіграли дещо  гірше. Хотіли забити якомога більше, показати себе перед рідними вболівальниками з найкращого боку, проте дався взнаки важкий переїзд. Ми були в дорозі майже півтори доби. Втома стала причиною багатьох непотрібних помилок. Напевне, також дещо розслабилися, хоча з такими командами розслаблятися неможна. Тим більш, що ці ігри були для нас як підготовка до поєдинків у червні, які стануть вирішальними за вихід на чемпіонат Європи». 
 
 
Валерія Зоря, Анна Редька та Лілія Горільська відразу після перемоги над Італією
 
«Залишаємо на майданчику і душу, і серце»
 
Лінійна та центральний захисник збірної України Лілія ГОРІЛЬСЬКА, пояснила свою надзвичайно емоційну реакцію на вдалі дії в захисті та нападі:
 
- Ми завжди маємо отримувати задоволення від того, що ми робимо. Ми цим живемо. На майданчику залишаємо душу та серце. Без цього ніяк. Якщо душу та серце не залишити, тоді не буде результату.
 
Добре сьогодні зіграли: згуртовано, всі разом, дисципліновано. Ця перемога для нас є дуже важливою. Не без помилок, але рухаємося далі. Тільки вперед!  
 
 
Ольга Лаюк закинула Італії 6 м’ячів
 
«Будемо працювати над тим, щоб перемогти і Сербію і Чехію»  
 
Ольга Лаюк, права півсередня збірної України:
 
«Як на мене, у нас сьогодні добре зіграли нападники, непогано діяли захисники. Воротар Вікторія Тимошенкова, як завжди, на висоті. В принципі, все виходило, що ми готували на матч. Пробитись на чемпіонат Європи буде важко, проте, думаю, у нас ще буде збір і ми будемо наполегливо працювати на тим, щоб переграти і Сербію, і Чехію. Звичайно, там суперниці будуть значно вищі класом і захист більш жорсткий, але, я вважаю, що ту ж Чехією спокійно можна перемагати навіть на їх майданчику.
 
Турнірне становище та розклад матчів у групі 2
 
 
З семи відбірних груп на чемпіонат Європи-2016 вийдуть по дві найкращі команди, а також одна команда з третього місця, що матиме найкращі показники.
 
Фото – Антон ван Боесхотен, С. Цукіло
Сергій ЦУКІЛО
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)