Битва титанів. Зелений колір перемоги. Карпати лідер Суперліги

Свою заявку на чемпіонство сьогодні продемонстрували ужгородські гандболістки, які більш ніж переконливо здолали чинних чемпіонок жіночої Суперліги.
 
 
Підопічні Бориса Петровського в сьогоднішньому поєдинку змогли проявити себе в повній красі, хоча й пропустили першими, далі був семиметровий у ворота ужгородок, проте реалізувати його Дорожівська не змогла. Цим одразу скористалися карпатівки, Лезінська, Воронова та двічі Кот вивели свою команду вперед. 
 
Проте не все було так гладко, через шість хвилин на табло вже була нічия, 4:4, але Лезінська вдало реалізувала свій момент і ужгородки більше не підпускали суперниць так близько в рахунку.
 
Після сейву "семиметрового" Ірина Яблонська зломила львів'янок, про це також свідчать не реалізовані моменти Галичанки при виході один на один з голкіпером ужгородок, яка записала в свій актив 22-а сейва.
 
Ситуацію намагались виправити Баранович, Смолінг та Туркало, проте тричі Дар'я Кот засмутила голкіпера львів'ян, а тверду точку з переходу поставила Беата Цубина, тому на перерву команди пішли з рахунком 7:9, на користь гостей.
 
В другій половині гри стало ще гарячіше, від безсилля господарки почали більше фолити, тому семиметрових у ворота Галичанки призначались все частіше, а реалізувати всі змогла карпатівка Дарина Кот.
 
В першій десятихвилинці в складі львів'янок відзначались Туркало, Смолінг, Парандій та юна Давидянс, проте нестримні Воронова, Цубина та Лезінська вели свою команду до перемоги.
 
Цікавим моментом було й те, що протягом наступних десяти хвилин неприступний мур захисту Карпат справлялись з атаками галичан, а якщо і знаходились шпаринки, то Ірина Яблонська без особливих проблем справлялась із кидками, здавалось, що м'яч сам до неї лип. Завдяки цьому, ужгородки забили сім голів і на 49-й хвилині матчу на табло було 11:21.
 
Жорстка гра тривала до фінального свистка, тому рослаблятись було ніколи. Під завісу поєдинку червону картку перед собою побачила Дарина Каганець, тому що втретє була нагороджена від суддей двохвилинним вилученням. Далі ліктем в шию отримала Олена Косик від Косміної, останню вилучили з майданчика тільки на дві хвилини, проте це свідчило тільки про те, що Галичанка не була готова фізично до гри, тому чи навмисно чи від безсилля грубо діяла та помилялася в захисті.
 
Останні хвилини гри обидва наставника використали для того, щоб дати і молодим гравчиням шанс проявити себе, тому сейвам від "десятикласниці" Єлизавети Воронько нестримно раділи всі гравчині з ужгородської команди.
 
В підсумку впевнена перемога Карпат дала зрозуміти, що тренерський штаб ужгородок рухається у правильному напрямку, проте це ще навіть не екватор цьогорічного чемпіонату, тому найцікавіші матчі ще попереду.
 
Галичанка - Карпати 14:24 (7:9)
 
Галичанка:
Гелязетдінова, Гладун; Коновалова 3, Баранович 2, Смолінг 2, Туркало 2, Парандій 1, Дорожівська 1, Маркевич 1, Давидянс 1, Поляк 1.
 
Карпати:
Яблонська, Воронько; Кот 11/6, Воронова 4, Лезінська 4, Цубина 3, Кильч 1, Готра 1, Лєбєдєва, Мелекесцева, Компанієць, Мигович, Каганець.
 
Штраф: 8-10 (Косміна двічі, Коновалова та Смолінг - тричі Каганець, Мигович та Кильч), 
 
7м: 3/0 - 6/6 (Дорожівська мимо воріт Яблонської, а далі Яблонська відбила кидки від Смолінг та Давидянс)
twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. Це було неймовірно.Молодці.

  2. ПРОСТО МОЛОДЦЫ ВСЕ - девочки, тренерский штаб, все!!! Спасибо за замечательный результат во Львове и - вперёд к золоту!!!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)