"Карпати" вдома перемагають "Дніпрянку"

14-15 січня відбулися матчі четвертого туру другого етапу жіночої суперліги. "Карпати" вдома приймали херсонську "Дніпрянку". Обидві команди подарували вболівальникам два захопливі та напружені матчі. В першому матчі гості зразу ж почали діяти агресивно і нав'язувати свою гру. Та вистачило їх тільки до половини першого тайму. І на перерву дівчати ішли при перевазі "Карпат" у п'ять очок. У другій половині першої гри "Карпати" хоч і нелегко, повільно, але збільшували перевагу. За рахунок якої, тренери "Карпат" під кінець гри дали можливість пограти лаві запасних. В підсумку десять очок переваги "Карпат".

На відміну від першого ігрового дня, другий команди почали рівно і стримано. Та помаленьку "Дніпрянка" почала нарощувати тиск, а кінець тайму був не дуже приємним для "Карпат". На перерву команди пішли з перевагою Дніпрянки в шість очок - 10:16. Що сказав своїм підопічним Борис Петровський в перериві, він повідомив в післяматчевому інтерв'ю. Але в той момент було відомо одне - це діє. Тайм дівчата почали активніше, влучніше і швидше. Уже на 41-ій хвилині матчу "Карпати" наздогнали "Дніпрянку", а ще хвилина і вийшли вперед. Перед останньою десятихвилинкою перевага ужгородок була в чотири очки. З такою різницею і закінчився матч — 30:26.

4-й тур. 2-й етап. Перший ігровий день 

"Карпати" (Ужгород) - "Дніпрянка-Університет" (Херсон) 32:22 (14:9) 

Голи у "Карпат": Коломоєць (3), Смерека (5), Проніна (1), Шолковська (4), Семаль (11),Олексюк (2), Лєбєдєва (4), Туркало (2). 

Голи у "Дніпрянки-Університет": Бельмас Вікторія (4), Бельмас Владислава (1), Калайда (1), Метельська (3), Сінчук (5), Шейко (8).

"ЗДІА" (Запоріжжя) - "Спартак" (Київ) 25:28 (12:11)  

голи

"Спарта" (Кривий Ріг) - "Галичанка" (Львів) 36:20 (18:7)  

голи

4-й тур. 2-й етап. Другий ігровий день 

"Карпати" (Ужгород) - "Дніпрянка-Університет" (Херсон) 30:26 (10:16) 

Голи у "Карпат": Коломоєць (4), Смерека (1), Шолковська (7), Семаль (10), Олексюк (3), Лєбєдєва (4), Туркало (1). 

Голи у "Дніпрянки-Університет": Бельмас Вікторія (3), Бельмас Владислава (1), Метельська (4), Сінчук (5), Шейко (13). 

"ЗДІА" (Запоріжжя) - "Спартак" (Київ) 29:21 (15:8)  

голи

"Спарта" (Кривий Ріг) - "Галичанка" (Львів) 28:13 (19:6)  

голи

Борис Петровський,

головний тренер ГК "Карпати"

— Прокоментуйте кожен матч, як він складався з точки зору того, як ви планували і які були складові успіху нашої команди?

— Зразу ж почнемо з успіху. У нас зараз є команда, але немає зірок. Виграємо і віддаємося за рахунок командної гри, це саме основне. По першій грі ви бачили результат на табло. В принципі переграли повністю, зіграли сильно всі ланки. Є проблеми з реалізацією кидків. Це проблема по комплектації, що немає класичного бющого гравця, який може кинути з 9-10 метрів. 

Чим ви поясните провальний сьогоднішній перший тайм?

— Психологія! Це психологія, це накачка команди суперника, вони вийшли, як на останній бій. Ми теж налаштувалися, хоча в підсвідомості була десь недооцінка. Це все попереджалося і розбиралося, всі ігрові і психологічні моменти. Ми в першому таймі зробили дев’ять втрат і це тільки технічних, плюс нереалізований пенальті. Це теж з області психології, тому що ми відпрацьовуємо це на тренуваннях. Но коли з’являється новий воротар з іншими габаритами та іншою технікою. Це мікроматч, от саме його наші дівчата і програли. 

Що ви сказали дівчатам в перерві за мінус шість?

— Я сказав, що треба грати свою гру і не піддаватися під їхню. Нав’язувати свій стиль гри. Ми зіграли в захисті, змогли втекти, зіграти більш агресивно і отримали результат.

— Чи можна сказати, що команда претендує на срібні нагороди?

— Я думаю, що ми не можемо так говорити на що реально претендуємо, тому що багато однакових команд. Кожна гра може поміняти ситуацію.

— Хто на ваш погляд буде основним конкурентом “Карпат” у вирішенні цього завдання, бути в єврокубковій зоні і здобути медалі? 

— Податкова, Запоріжжя, Спартак і той же Херсон.

— Наступний матч через тиждень з аутсайдером. Що для вас буде проблемніше, налаштувати команду на аутсайдера чи фактор географічних сусідів?

— Ми знаємо, що в турнірній таблиці, але не можна на команду ви ходити, як на аутсайдера. Ви побачили сьогоднішню гру, всі казали тут теж -10 чи -20, люди зі сторони. Я ж казав ні, що це буде нелегка гра. Такий же самий не простий Львів.Це показали домашні ігри з київським Спартаком. Вони грають дома, команда молода, амбітна, технічно добре підготовлені і там дуже багато талантів. На них немає відповідальності, так як цього року жодна команда не вилітає. Вони грають свою гру незважаючи на результат.

— Наскільки є оптимальною форма чемпіонату зважаючи на те скільки команд лишилося?

Я думаю це оптимальний варіант і оптимальний календар.

Під час матчу дуже серйозну травму отримала Смерека Беата і вибула з гри на три місяці. Бажаємо Беаті легкого і швидкого одужання!

Фотозвіт зустрічі:

Більше у фотогалереї.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. Фоторепортаж "Галичанка" (Львів) - "Карпати" (Ужгород) - 27:35 - http://galsports.com/PhotoView.aspx?id=3834

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)