Карпати продовжуть лідирувати в чемпіонаті

Чотири очка в кишені і ужгородські гандболістки повертаються додому, проте головні випробування тільки попереду...
 
 
Вже вкотре карпатівки показують відмінну гру в захисті, хоча й не без додаткового стимулу з боку тренерського штабу.
 
Перша половина гри виявиялась невдалою для голкіперів ужгородок, Борис Петровський частенько змінював дівчат в рамці, проте це не допомагало, натомість Наталя Пархоменко все частіше святкувала перемогу оберігаючи власні ворота від гола. Здавалося, що ужгородські дівчата фізично підсіли, а от Андрій Портной тільки гнав своїх дівчат вперед, це і призвело до рахунку 16:14 на користь Реалу.
 
Перерва роставила всі крапки над "і", Ірина Яблонська знову була на висоті, а захист ужгородок запрацював з подвійним запалом.
 
Спостерігаючи за рахунком гри, який одразу почав рости на користь гостей, було помітно, що тренери Реалу почали нервувати, а Наталя Пархоменко вже нічого немогла протиставити швидким контратакам, які виводили гравчинь Карпат з нею віч-на-віч. Нічим не допомогла й Никифорук, яка змінила досвідченого голкіпера, в середині другої половини гри.
 
Перший свій гол, господарі майданчику, спромоглися забити тільки на 9-ій хвилині другого тайму, а загалом Ірина Яблонська пропустила за тайм тільки чотири голи, тому її коефіцієнт корисних дій у воротах становить 78 відсотків, а юна Єлизавета Воронько знову порадувала сейвом "пенальті".
 
Щодо нападу, то тут небуло рівних Іванні Мигович, Марині Лєбєдєвій та Анастасії Мелекесцевій, які використали всі свої моменти на сто відсотків. Також, невід'ємний вклад в перемогу команди доклали й Дар'я Кот та Ірина Компанієць, які зуміли забити по 8-ім голів у ворота миколаївського Реалу.
 
Фінальна сирена зафіксувала на табло рахунок 20:36, і ужгородки впевнено лідирують в чемпіонаті України.
twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. Трошки перший тайм був нервовим але потім все було гаразд. МОЛОДЦІ.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)