A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead.

Filename: mysql/mysql_driver.php

Line Number: 319

Карпати вдруге переграли миколаївський Реал 34:16

Карпати вдруге переграли миколаївський Реал 34:16

Сьогодні відбулась повторна зустріч між ужгородськими Карпатами та миколаївським Реалом в рамках 4-го туру жіночої Суперліги.
 
 
Протягом всього матчу ужгородки вели в рахунку, непогано оборонялись та активно йшли вперед. Але не все вдавалось в атаці. Дівчата часто помилялись під час виходів сам-на-сам. На цьому акцентував і президент клубу Олександр Ледида.
 
«Ми часто провалюємось в захисті та не реалізовуємо виходи один-на-один. Якщо ми хочемо виходити на європейський рівень гри, то ці огріхи потрібно ліквідовувати. Але це вже завдання тренерського складу», -сказав він.
 
Гравчині «Реалу» були більш мотивованими, активніше йшли вперед, проте досвід гравців «Карпат» завадив їм бодай наблизитись до них. В підсумку – 34:16 на користь господарів.
 
 
Самі ж гравці «Карпат» усвідомлюють, що протягом цих двох ігор вони допустили багато помилок, які потрібно виправляти у процесі підготовки до наступного матчу з львівською «Галичанкою».
 
Карпати - Реал 34:16 (17:9)
 
Карпати:
Яблонська, Воронько, Шмітко; Кот 5, Кильч 5, Готра 5,  Мигович 4, Косик 3, Цубина 3, Воронова 3, Каганець 3, Мелекесцева 1, Лєбєдєва 1, Лезінська 1, Компанієць, Чундак.
 
Реал:
Нікіфорук, Сінаєвська; Аксьонова 5, Тріфонова 4, Бабій 1, Андреєва 1, Донець 1, Наімі 1, Сторожук 1, Мостова 1, Черв'якова 1.
twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)