"Карпати" приймуть участь в міжнародному турнірі "Меморіал А. Яшека"

25 декабря 2013 г. Прес-служба Просмотров: 2772 RSS 2
Новини

А поки українські команди готуються до святкування Нового Року Та Різдва, ужгородська команда вирішила відпочивати активно та прийме участь в турнірі, який відбудеться в словацькому місті Партизанське.

Вже 27 грудня ужгородські "Карпати" планують виїзд до Словаччини, де з 28 по 29 грудня змагатимуться з такими командами:
ГК "Славія" Партизанське (Словаччина);
ДГК "Зоря" Оломоуц (Чехія);
ГК "Олімпія-Бескид" Новий Сонч (Польща).
Щодо команд-суперниць, то можна чітко сказати, що компанія для проводів 2013 року підібрана вдало.
ГК "Славія" Партизанське завершила рік виїзною перемогою над ГК "Сенец" та посідає таким чином 3 місце у чехословацькому чемпіонаті. Колектив зі словацького міста Оломоуц знаходиться не в найкращому стані, програвши дві гри від ГК "Веселі" команда посіла 8 місце у внутрішньому чемпіонаті. А от ГК "Олімпію-Бескид" ми пам'ятаємо з матчу за Кубок Ніни Гецко в Ужгороді, де наші дівчата в напруженій боротьбі зуміли вирвати перемогу та завоювали золото турніру. Зараз команда досить стабільно виступає в польській першості та посідає 5 місце.
Триматимемо кулаки за нашу команду, і з нетерпінням очікуємо на головне протистояння ІІ-го кола чемпіонату України проти львівської "Галичанки", яке відбудеться 24-25 січня у Львові, а от перші домашні поєдинки команда Бориса Петровського проведе 14-15 лютого проти команди з Ірпеня.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. 2013-12-28 в 12:43:09 | болельщики

    будет информация об играх?

  2. 2013-12-28 в 21:00:34 | Прес-служба

    буде!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)