«Я вірю в нашу команду» - тренер «Карпат» про виступи в Кубку Виклику

Головний тренер «Карпат» БОРИС ПЕТРОВСЬКИЙ у коментарі сайту Федерації гандболу України прокоментував гру ужгородської команди у першому матчі проти македонського «Вардар джуніор» у 1/4 фіналу Кубка Виклику. «Карпати» на виїзді поступились 19:22. Другий поєдинок команд відбудеться 28 лютого в Ужгороді. Початок о 17.00  
 
 
«Я не задоволений ані грою нашої команди в першому матчі, ані його результатом, – відзначив Борис Петровський. - Ми зробили забагато помилок, дівчата грали занадто скуто. Нам бракує досвіду таких напружених матчів. Звідси й втрати, неправильні рішення та інші помилки. Навчитись уникати їх не вийде, якщо грати тільки в комфортних умовах. В другому таймі обидві команди втомилися, тому голів стало ще менше. 
 
У нас не грала права крайня Іванна Мигович. Вона травмувалась ще у матчі проти «Галичанки». Чи зможе вона взяти участь у другій грі проти «Вардар джуніор» поки невідомо. Відсутність Мигович – це велика втрата для нас. На її місці в Македоніє грала правша Марина Лєбєдєва. 
 
У Скоп’є відчувається справжній культ гандболу. «Варад джуніор» - це команда, в якій зібрані найкращі молоді гандболістки Македонії. Для них створені найкращі умови для тренувань та виступів. Наші суперниці грають у швидкий гандбол в нападі та агресивний в обороні.  
 
Незважаючи на поразку в першому матчі, я вірю в нашу команду. У другі грій ми будемо виходити та битися за перемогу».
 
Сергій Цукіло
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)