ГК «Карпати» переміг миколаївський «Реал» / ФОТО

Гандбольний клуб «Карпати» здобув перемогу у першому матчі 4-го туру Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги. Суперником був миколаївський гандбольний клуб «Реал-МОШВСМ-НУК».

 

 

Протягом всього матчу ужгородки вели в рахунку, але часті провали в захисті раз за разом викликали незадоволення тренерів. Високі центральні гравці «Реалу» дуже влучно кидали та добре оборонялись. Проте рівень команди та клас гравців «Карпат» дались в знаки, і закарпатки перемогли з рахунком 37:26.

 

 

Найактивнішими гравцями у складі ужгородської команди були Дарія Кот, яка закинула 7 м’ячів та Тетяна Кильч і Беата Цубина, які мають у своєму активі 6 м’ячів. Найрезультативнішим гравцем матчі стала Діана Черв'якова, яка закинула 8 м’ячів.

 

 

Головний тренер «Карпат» Борис Петровський залишився дуже незадоволеним грою своєї команди.

 

 

«Хіба ви не бачите куди бігти? Хіба не можете відпрацювати на всі сто?», казав тренер.

 

 

Не зовсім зрозумілою та послідовною була робота суддів, про що свідчать численні апеляції тренера миколаївської команди.

 

 

Другий матч між цими командами відбудеться завтра в спорткомплексі «Юність». Початок – об 11:00.

 

 

Карпати - Реал 37:26 (21:11)

 

Карпати:

Яблонська, Воронько, Шмітко; Кот 7/3, Цубина 6, Кильч 6, Мигович 5, Лєбєдєва 3, Каганець 3, Косик 2, Воронова 2, Лезінська 2, Готра, Компанієць, Чундак.

 

Реал:

Нікіфорук, Сінаєвська; Черв'якова 9/1, Сторожук 4, Аксьонова 3, Бабій 2, Андреєва 2, Донець 2, Тріфонова 2, Бесова 1, Мостова 1.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)