Екс-карпатівки спробують зруйнувати гегемонію Дніпрянки в пляжному гандболі

З 9 по 12 червня смт. Лазурне приймає жіночий чемпіонат України з пляжного гандболу. Шкода, що окремою командою Срібна Земля не представлена, проте на пляжах Херсонщини не без закарпаток та екс-карпатівок.
 
 
Так так, ви не помилились, на фото й дійсно представниці Закарпаття та ГК Карпати, які свого часу могли б і рідному краю пренести нагороди, однак цього не сталось, і тому вони тепер представляють знамена Харківської області, а саме: Олександра Кребс, Дар'я Кот, Олена Уманець, Ніколь Чундак, Марина Лєбєдєва та Софія Гаврилець
 
Пляжниці вже встигли відіграти перше коло змагань, де екс-карпатівки змусили капітулювати 7-ми кратного чемпіона України з пляжного гандболу, та впевнено очолили турнірну таблицю.
 
 
Наступним етапом для спортсменок стало друге коло, в якому представниці Слобожанщини здолали своїх суперниць, і вже завтра поміряються силами із головною командою Херсона, Дніпрянка 1, яка в свою чергу не втрачає очок.
 
Отож, завтра о 10:50 розпочнеться фінальний поєдинок цьогорічної пляжної першості. Нагадаємо, що по завершенню чемпіонату, кращих відберуть для участі в чемпіонаті Європи.
 
Вболівайте за карпатівок!
twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)