Цьогорічний сезон для Карпат виявився срібного кольору

Завершився другий ігровий день фінального етапу Кубку України з гандболу в Городенці впевненою перевагою улюбленців публіки.

 

Є нам чого повчитися в організації, проведені та нагороджені найкращих. Гандбол твердо осів в серцях місцевих жителів, тому в залі не вистарчало місця для всіх охочих побачити чудові поєдинки, які демонстрували всі учасники змагань.

 

Ні для кого небуло несподіванкою, що місцеві жителі підтримають львів'янок, оскільки в їхньому складі були городенківські вихованки, тим самим гнали команду до перемоги, шкода що в Ужгороді таке побачиш рідко..

 

Цьогорічний сезон був для команди не легкий. Втрата основних гравців ще на екваторі чемпіонату відобразилось на подальшій участі команди не тільки в національній першості, а й у єврокубках. Проте нарікань до дівчат немає, вони боролись за очки в кожному протистоянні і незважали ні на що, тому й срібло заробили по праву.

 

Щодо Кубку України, то й тут боротьби було не менше. Ужгородки змагались до останнього, але досвід взяв верх, неспроста Наталія Туркало отримала звання кращого гравця змагань.

 

Ще в першій половині гри львів'яни забезпечили собі комфорте відставання, а в другій половині гри нарощували перевагу в матчі. В підсумку кращими в цьому матчі були нагороджені золотими нагородами, а кращими гравцями в матчі стали Марина Лєбєдєва та Марина Коновалова.

 

Карпати - Галичанка 21:32 (11:16)

 

Карпати:

Лєбєдєва 6, Лезінська 4, Цубина 2, Мелекесцева 2, Мигович 2, Компанієць 2, Косик 1, Готра 1, Каганець 1.

 

Галичанка:

Сабова 6, Туркало 5, Парандій 4, Коновалова 4, Маркевич 4, Савчин 2, Воловник 2, Смолінг 2, Дорожівська 1.

 

В матчі за третє місце, бронзові нагороди отримали херсонські гандболістки.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. Не хочеться коментувати. Дівчата відбували номер. Не дуже красиво.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)