Збірна України з гандболу поступилась чешкам / ФОТО

Вольовою поразкою українок завершився відбірковий матч до чемпіонату Європи з гандболу між збірними України та Чехії, який пройшов в Ужгороді.
 
 
Чешки дуже активно розпочали поєдинок, закинувши чотири м’ячі у стартові хвилини. Чешки активно діяли через центр, в той час як в українок не завжди все вдавалось. Бракувало дальніх кидків, були провали у захисті. Проте вже до середини тайму українки оговтались та скоротили відставання. На перерву команди пішли за переваги нашої збірної у чотири м’ячі.
 
 
Другий тайм розпочався за таким самим сценарієм, що і перший. Чешки були набагато активніші, ніж українська збірна. Швидко скоротивши відставання гості вийшли вперед. Українкам ж бракувало лідера, який би повів команду вперед. Не все вдавалось і в захисті. Наші дівчата почали грати доволі грубо, що раз за разом призводило до двохвилинного вилучення. Атакувальні дії також не завжди приносили бажаний результат. У підсумку – 20:24 на користь збірної Чехії.
 
 
 
 
Кращими гравцями матчу у складі збірної України стали Вікторія Борщенко та Ольга Передерій, які закинули по 5 м’ячів. У команді Чехії відзначилася Каміла Кордовська - 7 голів.
 
 
Після гри гравці збірної України казала, що їм не вистачило концентрації та психологічної стійкості.
 
 
«Ми допустили ряд помилок, які не пробачають у матчах такого рівня. В один момент ми просто «посипались». Сумно, дуже сумно, адже ми могли перемогти», - казали гравці.
 
 
Головний тренер збірної Борис Петровський також залишився незадоволений результатом гри.
 
Наталія Боднар, Голос Карпат
twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. Чудо, если бы Борис Анатольевич остался доволен! Чему тут радоваться - столько ошибок! Ладно, работаем.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)