Завтра матч за жіночий Суперкубок!

Завтра у Львові відбудеться матч за Суперкубок України з гандболу серед жіночих колективів, а претендентами за трофей виступлять львівська Галичанка та херсонська Дніпрянка.
 

 

Коментар головного тренера ГК Дніпрянка, Михайла Милославського, для ФГУ:

 

Наша команда дуже серйозно омолодилась. З кінця минулого сезону сім гравців залишили команду за різними причинами. Здебільшого це одруження та вагітність. Повністю змінилась перша лінія. Пішли Тетяна Попович, Юлія Ткаченко, Поліна Трубіцина, Яна Рева. Їх замінять молоді Кристина Гречка, Марія Поцелуєва, лінійна Анастасія Головко. Також залишили клуб Валерія Кирилова, Кароліна Савченко, воротар Валентина Дрембач.  Натомість зайшли у склад гравці молодіжної збірної Анна Дябло, Ірина Павлик, Анастасія Калигіна. У воротах основною стане Тетяна Чернявська. Також маємо Тетяну Кузеванову та зовсім молодого голкіпера 16-річну Анастасію Кальченко. З досвідчених гравців у задній лінії залишились тільки Дарина Сурган та Альона Сорокіна.
 
Тетяна Штефан, головний тренер ГК Галичанка, з інтерв'ю на сайті:
 
Склад  команди суттєво оновився та омолодився. У закордонні клуби перебралися основний воротар команди Єлизавета Гілязетдінова та двоє сильних польових гравців – Олеся Парандій і капітан та лідерка Леся Смолінг. Ще троє «галичанок» завершили ігрову кар’єру, в їх числі й найдосвідченіша гравчиня Наталія Туркало. Їм на зміну прийшли шестеро нових, але юних, тож менш бувалих, гандболісток. З новіших це Ілона Гайкова, Тетяна Поляк. Зі “старожилів” –  Наталія Стрюкова, Софія Давидянц, Мар’яна Маркевич та інші – це ті дівчата, які вже повинні виходити у першому складі та показувати свій клас; вони не перший рік у команді, спостерігали за старшими, зіграли у багатьох матчах, в тому числі Єврокубках, можливо, менше були на майданчику, ніж лідерки, але зараз якраз настав їх час. Крім того, до нас прийшли новенькі гандболістки – молоді, але одні з кращих у своєму віці.
 
Завтра, 5 вересня 2017 року, у львівському палаці спорту «Галичина», за адресою вул. Керченська, 8 відбудеться матч за Суперкубок України-2017.
 
За попередньою інформацією, матч транслютися небуде!
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)