Визначились чемпіони Закарпаття з гандболу серед чоловічих команд

За звання чемпіона боролися 4 команди.

 
 
Ще 22 листопада 2015 року в Берегові стартував І-ий тур Чемпіонату Закарпаття з гандболу серед чоловічих команд сезону 2015-2016 років. За звання чемпіона боролися 4 команди: збірна команда Великоберезнянського району, «ЗУІ» (Закарпатський угорський інститут) м. Берегово, ДЮСШ м. Берегово, та ДЮСШ «Нарцис» (м. Хуст). 
 
 
 
За час проведення чемпіонату сезону 2015-2016 рр. (4 тури) було зіграно більше 15 ігор. Усі були цікавими та захоплюючими. У 4-ому турі ігор чемпіонату Закарпатської області, який відбувся 15 травня 2016 року, гандболісти Березнянщини здолали суперників і з рахунком 17:13 вибороли для району закономірну перемогу. Інтрига зберігалася до останньої гри. Адже досвідчена команда «ЗУІ» Берегова перед фінальним туром випереджала команду Великого Березного на 1 очко.
 
 
У боротьбі наші гандболісти показували неабияку жагу до перемоги та боролися за кожен м'яч. До речі, в складі збірної команди Великоберезнянського району третина гравців минуло сезону грали за команду «Варош» (збірна області), що приймала участь у Вищій лізі України. Тому перевага березнянських гравців для нас із початку ігор була очікуваною. 
 
 
Після завершення змагань відбулася церемонія нагородження. Команди-призери чемпіонату Закарпатської області з гандболу серед чоловіків сезону 2015-2016 рр. отримали кубки, грамоти та медалі від Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА. Нагородження проводив суддя змагань Шостак Сергій. 
 
 
У збірній команді Великоберезнянського району виступали гравці: Віталій Уманець – капітан, Балаж Дмитро, Брензович Владислав, Данило Михайло, Рошко Максим, Сударіков Олександр, Лешко Юрій, Молнар Віталій, Брижатий Олег, Дорогін Олександр, Ковач Юрій, Цифра Сергій, Яцьків Володимир, Костюх Анатолій. Тренер команди – Микола Ходаковський. 
 
На фото зліва на право: Максим Рошко, Віталій Уманець, Балаж Дмитро та Данило Михайло
 
Віталій Уманець, капітан: «Радіємо перемозі, за яку боролися усі наші спортсмени. Вірю у нашу команду. Хлопці відчувають упевненість у своїх силах. Прикро, що гандбольні традиції краю зараз на межі зникнення. Часто згадую свого тренера, фаната своєї справи Галигіна Валерія, який вніс вагомий внесок у розвиток гандболу на Березнянщині. З ним було цікаво працювати і у нього навчатися. Хочу подякувати нашим гравцям за чудово проведені матчі, за їх організованість та бажання перемагати, а вболівальникам - за щиру підтримку. Також висловлюємо подяку сектору молоді та спорту Великоберезнянської РДА. Сподіваємося, що гандбол все-таки відродиться у нашому краї. Бо традиції не втрачено, адже любов до гандболу спортсмени та вболівальники зі стажем передають із покоління в покоління».
 
 
Тетяна Гопко для БерезнийОНЛАЙН

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)