Відбір на ЧЄ-2016: Україна програла Сербії

Збірна України програла Сербії (26:31) в домашньому матчі передостаннього туру відбору до Чемпіонату Європи-2016.
 

 

В іншому поєдинку нашої групи Чехія на виїзді розгромила Італію 29:19. З першого та другого місця путівки на Євро собі достроково забезпечили Сербія та Чехія. Збірна України також зберігає шанси потрапити на континентальний чемпіонат. Для цього нашій команді потрібно стати найкращою збірною серед тих, що посядуть треті місця в семи групах відбірного турніру. В останньому турі 4 червня підопічні Бориса Петровського мають в гостях перемагати Чехію, для якої ця гра вже не має турнірного значення. При визначенні найкращої команди серед тих, які посядуть треті місця, до уваги братимуться тільки очки та різниця голів у матчах проти першої та другої команди своєї групи. 
 

Україна - Сербія 26:31 (12:15)

 

Відбір на ЧЄ-2016. 1 червня Київ. Палац спорту

 

Судді: Боріс Бандак, Маріо Рудінські (Словаччина). Делегат – Іскандар Аскаров (Азербайджан)

 

Україна: Тимошенкова, Яблонська; Глібко 9/18, Передерій 4/6, Левченко 4/7, Лаюк 4/5, Борщенко 2/7, Горільска 1/3, Снопова 1/4, Редька 1/5, Ніколаєнко 0/3, Рудько 0/1, Уманець, Смбатян , Савчин, Зоря.

 

Сербія:  Рісович, Колунчич; Крпеж-Шлезак 7, Лішчевич 5, Радосавлевич 4, Стоількович 4, Живкович 3, Дмитрович 3, Георгієв 3, Поп-Лазич 2, Йокович, Тріфунович, Обрадович, Прийович, Штевін, Петрович.

 

Семиметрові: 7/5 - 5/4

 

Двохвилинні вилучення 4 – 6.

 

Игрок сборной Украины по гандболу Ирина Глибко заявила, что для сборной Украины в этом отборочном турнире к чемпионату Европы еще не все потеряно и будет шанс зацепиться за путевку на Евро в матче с чешками.

 

У нас есть еще один шанс – с Чехией. Установку на игру выполнили практически полностью. Сами допустили много потерь, отдали им игру, но боролись до последнего. Судьи немножко нам не помогли в конце.

 

Какой момент был, который хочется забыть или переиграть?

 Мой семиметровый бросок. Это один из главных был. Тогда был шанс догнать.

 

Как играть против Чехии, они другие, чем сербки?

 

Нет, они по стилю похожи, тоже так до верного играют, у нас есть все шансы, как и в прошлый раз были. Сейчас мы выглядим немножко лучше, чем в начале, я думаю, у нас все получиться.

 

 

Сергій ЦУКІЛО

ФЕДЕРАЦІЯ ГАНДБОЛУ УКРАЇНИ

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)