Василь Козар: «Ще в першому турі сказав, що Карпати будуть чемпіоном»

Інтерв'ю головних тренерів Карпат та Галичанки після шостого туру.

Василь Козар, головний тренер ГК "Галичанка" 

- Ми приїхали дещо неготовим складом. В нас є ряд травмованих гравців, деякі відновилися. Був дебют нашого капітана Марії Білої, яка тільки відновилася після травми. Команда ще не готова. З такою швидкою командою, як Карпати ми старалися зберегти енергію, потужність, здоров'я. В нас іде тренувальний процес. Ми готуємося до великих перемог, наше завдання з роками тільки чемпіонство України. Хай Карпати не ображаються, але з роками ми готуємося дати їм бій. В нас є досвід попереднього року, ми почали форсувати. Дівчата дуже молоді і вести боротьбу з такою командою нам складно. В попередній грі зі Спартаком ми показали хороші гру. Але гарно грати і вигравати, для цього потрібний час і велика робота. 

В другому таймі ми грали другим складом. Стараємося всіх дівчат, які сюди приїхали залучати до гри. Щоб усі рівноцінно були на майданчику. Дві наші дівчинки їдуть на збір у збірну України, ми можемо цим похвалитися. Звісно вони на оглядини, але є довіра. Десь трошки береглися, бо хочуть проявити себе. Це Стельмах і Смбатян.

Ще в першому турі сказав, що Карпати будуть чемпіоном. Тому, що вони цього хочуть. На жаль у нас склалася ситуація в Україні, що немає такого Ледиди, немає таких ентузіастів і вболівальників. Ми багато років ведемо боротьбу за виживання. І в таких умовах створили таку команду, думаю непоганий результат і ми цим пишаємося. Після першого кола явно визначилися лідери, можливо хтось не чекав, що ми відберемо очки. Ми не можемо грати чемпіонат. Ми можемо налаштуватися на певну гру, вийти, битися і виграти. Тому постараємося цього року, щоб ми були не останні. Їхати в Ужгород і вигравати в Ужгорода? Ми реалісти. Ми поважаємо ваших дівчат і ваш клуб. Я навіть не знаю, що ще можу зробити, щоб акцентувати увагу на цьому. Про такий зал і таке відношення ми можемо тільки мріяти. На такому рівні ні з чого не може братися результат. Має бути база, тоді люди будуть живі, будуть вдячні, будуть любити гандбол. А так то результату не буде ні для України ні для кого.

Борис Петровський, головний тренер ГК "Карпати"

- Оцінка сьогоднішньої гри незадовільна, мені як тренеру. Команда звикла до великих перемог. Сьогодні була перемога, ми контролювали хід подій, але була нервозність. Можливо це пов'язано з недооцінкою суперника. Хоча ми налаштовували команду не серйозний бій. Команда, яка ніяких завдань не вирішує грає в своє задоволення. У нас не виходила реалізація моментів. Те що твориться навколо команди, вболівальники кричать Карпати чемпіон, це радує. Але до чемпіонства далеко. В нас дуже важкий календар, найважчі ігри попереду. Багато ігор на виїзді де немає наших вболівальників, немає такого залу. Найтяжче попереду. 

Наступну гру зі Спартаком перенесли, можливо перенесуть з Податковою, тому що вони грають в єврокубках.

- Через перенесення матчів зараз незрозуміло, яким буде ваш наступний суперник.

- Ми чекаємо.

- Тобто перерва може затягнутися на три тижні?

- Хаос у Федерації. Тури змістили через підготовку національної збірної до ігор з Іспанією, Ісландією і Швейцарією.

- Але ж це не причина, щоб так чемпіонат залишати.

- Я щось можу вплинути? Вони порушили регламент, перенісши матчі Податкового Університету в першому турі. Податкова підсилилася, травмовані гравці відновилися.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 3
  1. треа шоб васька пришов у карпати тоді шото будео а то наші дівчата пропадуть

  2. 2012-02-28 в 14:48:44 | Аноним

    Ти, друже, вчи мову,бо пропадеш :)

  3. 2012-02-28 в 15:54:17 | Аноним

    ахах)Карпати і самі справляться,без лишньої допомоги!!!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)