В напрузі до фінальної сирени (ФОТО)

Ужгородські «Карпати» святкують перемогу у першій грі сезону

 

 

Перший матч в сезоні для ужгородських «Карпат» став нелегким випробуванням. Сьогоднішня гра з миколаївським «Реалом» тримала у напрузі глядачів до фінальної сирени.
 

У першій половині першого тайму точилася практично рівна гра, проте гості спромоглися повести у рахунку,  господарки раз по раз марнували свої нагоди. Однак, з середини тайму карпатівки перехопили ініціативу і протягом 3-4 хвилин спромоглися наздогнати суперниць і вирватися вперед. Три поспіль влучні постріли Тетяни Кильч та два голи Яни Готри забезпечили комфортну перевагу у п’ять очок, яку ужгородки втримали до кінця першої половини зустрічі. Сирена зафіксувала рахунок — 15:10. Варто додати, що гандболісти «Реала» часто помилялися у захисті, через що були змушені фолити і у першому таймі п’ять разів залишалися у меншості.
 

 

Другий тайм, фактично, став продовженням кінцівки першого. Ужгородки не давали можливості суперницям скоротити відставання, натомість гравчині «Реала» ще кілька разів отримували від суддів попередження у вигляді штрафних хвилин. Проте, в останній п’ятихвилинці господарки майданчику не спромоглися закинути жодного м’яча, а от гості були влучними практично у кожній атаці і скоротили відставання до двох влучних пострілів. Але чергове вилучення на останніх хвилинах гравчині «Реала» і чітка гра у захисті «Карпат», дозволи останнім довести матч до перемоги - 25:23.
 
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)