В другому товариському матчі "Карпати" поступилися "Галичанці" 32:27

8 листопада в спортивному залі ЛНУ ім. Івана Франка відбувся другий товариський матч між ужгородськими "Карпатами" та львівською "Галичанкою".

 
 
Ужгородська команда не змогла здолати львівських гандболісток в повторному товариському матчі.
Поступаючись в першій половині гри з рахунком 16:12, "ужгородкам" не вдалося наздогнати в рахунку львів'янок, тому фінальний свисток арбітра зафіксував на табло - 32:27.
В ході поєдинку, голкіпери "Карпат" змогли справитись з двома кидками з п'яти, із семиметрової відмітки. В першому таймі Гайович справилась з кидком від Стельмах, а в другій половині гри вже Яблонська відбила кидок від Стельмах - Гілязетдінова відбила кидок Лєбєдєвої.
Галичанка - Карпати 32:27 (16:12)
Карпати: Гайович, Яблонська; Мигович 7, Кот 5/1, Лезінська 4, Компанієць 4, Цибуленко 3, Лєбєдєва 2, Уманець 1, Цубина 1, Воронова, Кильч, Лазарєва.
Перший матч "Карпати" виграли, 26:25. 
Таким чином, в таких товариських обидві команди намагаються здобути ігрової практики, яка необхідна для вдалого виступу в єврокубках. 
Нагадаємо, ужгородські «Карпати» в 1/16 фіналу Кубка ЄГФ зіграють з шведським клубом «Хоор 65», а «Галичанка» в 1/16 фіналу Кубка Виклику зіграє з голландською командою «Вірто Квінтос». Перші матчі обидва українські клуби проведуть на виїзді 15-ого листопада, а матчі-відповіді – 22-ого листопада вдома

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)