Ужгородські юнаки найсильніші в області

21 травня 2016 року у м. Ужгород пройшов чемпіонат області з гандболу серед юнаків 2004-2005 р.н.
 
В змаганнях приймали участь 5 команд, а саме: ДЮСШ м. Перечин, ДЮСШ м. Хуст «Нарцис», ДЮСШ м. Берегово, команда ОДЮСШ «Спартак» м. Ужгород та СДЮСШОР «Карпати» м. Ужгород.
 
СДЮСШОР з гандболу «Карпати» представляли юнаки тренерів-викладачів – Шайбакова А.Є., Беке Д.О. 
 
Всі ігри були  дуже цікавими, на спортивному майданчику особливо високу майстерність продемонстрували хлопці з команди СДЮСШОР «Карпати» м. Ужгород та  ДЮСШ м. Перечин. Обидві команди з великими рахунками виграли в інших суперників. 
 
У матчі між собою за перше місце більше бажання до перемоги мали ужгородські юнаки. 11:10 на користь сдюсшорівців. Відтак СДЮСШОР «Карпати» - 1 місце, ДЮСШ Перечин – 2 місце, ОДЮСШ «Спартак» - 3 місце, ДЮСШ Берегово – 4 місце, «Хуст-Нарцис» - на п’ятій позиції.
 
З команди СДЮСШОР м. Ужгород відмінну гру продемонстрували Озимок Денис, Микита Василь, Лісій Дмитро, Савицький Богдан, Шайбаков Нікіта – воротар та капітан Беке Данієль, а у перечинців як завжди на висоті були півсередній Феєр Ярослав та воротар Білець Василь.
 
 
Хочеться відзначити великий прогрес у роботі тренера-викладача Шайбакова Артема Євгенійовича, який за два роки зумів підготовити хороші команди, які цього річ стали чемпіонами у першостях обл. серед юнаків 2005 р.н., 2004 р.н. та срібними призерами серед юнаків 2003 р.н. 
 
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)