Ужгородські гандболістки впевнено лідирують в чемпіонаті України

Після завершення 6-го туру жіночої Суперліги, ужгородська команда втримує лідерство в чемпіонаті випереджаючи найближчих переслідувачів, львівську Галичанку, на чотири очка.
 
Прогулянка Тернополем
 
Матчі з студентками із ТНЕУ не були легкими,  оскільки через нестандартний ігровий майданчик, який більше підходить для ігор баскетбольної першості, ужгородки рідко використовували відриви у своїх атаках, проте все ж такі самі нестандартні рішення допомагали підопічним Бориса Петровського перемогти в обидвох матчах.
 
Якщо в першому матчі закарпатки окліматизовувалися в залі тернополян, то другий матч був під диктовку Карпат, хоча й був момент на 12-ій хвилині гри, коли гравчині Економ-Університету впритул наблизились до триразових володарок золотих нагород українського чемпіонату, 4:5. На більше дружина Андрія Верцімаги не спромоглася, тому ужгородки впевнено завоювали чотири очка.
 
Найактивнішими в складі господарок, за два матчі, були Арбузова (13 голів) та Андрусишин (6 голів), а от серед гравчинь Карпат найрезультативнішими стали Кот (13 голів), Компанієць (9 голів) та Лєбєдєва (5 голів). Слід також відмітити відмінну гру Ірини Яблонської, яка зуміла зупинити більше п'ятдесяти відсотків кидків, що летіли у її ворота.
 
Після поїздки в Тернопіль, ужгородки не йдуть у відпустку, а мають тільки 3 дні для відновлення і вирушають в Херсон, де 25 та 26 грудня вони зустрінуться із місцевою "Дніпрянкою", яка напередодні впоралась із миколаївським "Реалом". Щодо інших матчів, то львівська "Галичанка" в своїх матчах 6-го туру виборола дві перемоги проти столичного "Спартака" і також наступних вихідних гратимуть на виїзді проти "Економ-Університету".
 
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)