Ужгородські гандболістки в останньому матчі поступились львів’янкам / ФОТО / Cтатистика

У заключному турі Чемпіонату України з гандболу ужгородський гандбольний клуб «Карпати» поступився львівській «Галичанці» з рахунком 18:28.
 
 
Свій шістдесятий матч у чемпіонаті ужгородки завершили не надто натхненно. Почали дівчата із переваги, але втримати її протягом гри не зуміли. Чи то брак мотивації, чи то втома під кінець сезону завадили дівчатам показати все, на що вони здатні. Не можна сказати, що «Карпати» не хотіли перемогти, просто «Галичанка» хотіла більше. Гра була доволі жорсткою, дівчата раз за разом демонстрували, що жіночий гандбол – це сильний і вольовий спорт.
 
 
 
Після гри ужгородки розповідали, що навіть попри те, що результат матчу не впливав на розташування команд у турнірній таблиці, вони віддавались на всі сто.
 
 
 
«Ми виходили на майданчик грати, а не догравати. Так, ми знали, що будемо срібними призерами, але це не впливало на бажання грати та показати себе з найкращого боку», - сказала воротар команди Ірина Яблонська.
 
 
 
Вже незабаром на дівчат чекає надважливий матч Кубку України з гандболу, в якому вони також зустрінуться з львівською «Галичанкою».
 
Галичанка - Карпати 28:18 (15:9)
 
Галичанка:
Гладун, Гілязетдінова; Туркало 6, Дорожівська 4, Смолінг 4, Сабова 3, Парандій 3, Савчин 2, Коновалова 2, Маркевич 2, Воловник 1, Стрюкова 1.
 
Карпати:
Яблонська, Воронько, Шмітко; Компанієць 8, Лезінська 3, Косик 2, Каганець 2, Готра 1, Лєбєдєва 1, Петровська 1.
 
Штраф: 4 - 6 (Воловник, Сабова - Гичка, Готра, Лезінська);
 
7м: 5/4 - 5/4 (Яблонська відбила кидок Смолінг - Гілязетдінова відбила кидок від Косик);
 
twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. Безхребетні . Ганьба.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)