Ужгородські гандболістки налаштовані на перемогу, хоча й не приховують – «Спартак» битиметься до останнього

До матчу, який більшість гандбольних експертів називає 1-им чемпіонським (другий буде 30 березня з «Податовим університетом»), залишаються лічені години. Підопічні Бориса Петровського та Сергія Субботіна – у гарному настрої, хорошій фізичній і тактичній підготовках, майже в повному складі. З-поміж травмованих – українська збірниця Петровська, Лозинська та Рибкіна.

Замість квітів, романтичного вечора і теплих слів 8 березня, закарпатки провели передігрове тренування, випробували зал у Броварах і почули все, що про них думає наставник, мовляв, побажання і святкування будуть по завершенню чемпіонату. Логічно – у суперників чого лишень вартують Редька, Чухно та Зоря, члени збірної України. Не варто забувати і про Ракітіну і Приходько. У «Карпат» виокремити когось важко. «Якщо вдало не зіграє Лєбєдєва чи то Семаль, провалиться уся команда. Ми робимо ставку саме на командну гру, хоча якщо характеризувати особистісний склад, суперниці кращі», - зауважив коуч ужгородок Борис Петровський.

У гандболісток зі Срібної Землі є проблеми із захистом, проте хороша фізична підготовка. Натомість з останнім – проблеми саме в киянок. «Швидкість – це наш козир, саме його ми використаємо проти господарів. Більше того, гандболістки «Спартака» починають поєдинок вдало, завершують – на жаль, для їх вболівальників, порозуміло, ні», - відзначила Беата Смерека – сусідка по кімнаті в Броварах Шолковської. Аліса, особливо в другому матчі, гратиме на усі 200, у неї ж бо свято – 10 березня виповниться 4 місяці її сину… 

Три матчі в поточному сезоні «Карпати» переграли «Спартак», у двох поєдинках – різниця закинутих м’ячів була мінімальна (27-26, в останньому - 36-22. Тож варто очікувати запеклої боротьби. Арбітр національної категорії, уродженець Броварів, Валерій Лазарєв стверджує: «За «Карпатами» я спостерігав з екрану телевізора, під час прямих трансляцій», «Спартак» - бачив наживо. Висновок – гра буде рівною, хвилини до 52-ої. Далі ж повинні вирвати перемогу підопічні саме Бориса Петровського. У другому поєдинку команда Олександра Гурського, наголошую, це моя суб’єктивна думка, опиратиметься ще менше»».

Віталій БІРОВЧАК

Київ-Ужгород

twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. Ждём хорошей игры и побед. Двух желательно! Удачи "Карпатам" !

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)