Ужгородки в нічию завершили перший поєдинок на турнірі в Угорщині

Сьогодні підопічні Бориса Петровського розпочали боротьбу на товариському турнірі в Гойдунанаші, де зіграли в нічию з місцевою командою.
 

 

 
З перших хвилин було помітно хвилювання в грі ужгородок, вони першими пропустили, проте зуміли й швидко зрівняти рахунок в матчі. Але новий майданчик, та суперник про якого мало, що було відомо, почав активніше діяти в атаці, тому карпатівкам на протязі першої половини гри постійно довелось наздоганяти і завершили вони перший тайм поступаючись в три м'ячі, 18:15.
 

 

Другий тайм закарпатки розпочали більш злагоджено, в захисті почали справлятися із опонентками, а атаки стали більш швидкими та результативнішими. Приємно знову було побачити в грі Тетяну Кильч, котра сама реалізовувала кидки та й вдало асистувала подругам по команді. Також в грі, головний керманич карпатівок, частенько комбінував зі складом, щоб молодь змогла себе проявити в матчі із сильним суперником та загартувалась для боротьби в українському чемпіонаті.

 

Далі на вістрі атаки все частіше з'являлись Ірина Компанієць та Анна Лезінська, які із задньої лінії без перешкод долали захист угорок, проте цього виявилось недостатньо для перемоги. Карпатівки під завісу поєдинку вели в рахунку, проте не зуміли втримати перевагу, а в завершальній атаці неправильно розпорядились м'ячем і фінальна сирена зафіксувала на табло паритет, 30:30.

 

 

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)