Ужгородки мінімально поступились Дніпрянці в першому матчі (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні закарпатки не зуміли дотиснути суперниць, і під завісу поєдинку отримали гол, який відквитати не зуміли, 23:22.

 

 

Розпочали карпатівки з голу у ворота господарок, відзначилась Компанієць, яка, забігаючи на перед, і стала кращим снайпером в складі ужгородок, а цей  гол і став першою і останньою перевагою в рахунку на користь гостей, оскільки надалі закарпатки тільки наздоганяли херсонський "піраній".

 

В першій половині гри надто багато пропустили підопічні Бориса Петровського, 16:11, саме так закінчився перший тайм, тому й наздогнати виявилось складно. Хоча Ірина Яблонська-Бобаль з усіх сил намагалась допомогти своїм одноклубницям, її коефіціент корисних дій в сьогоднішній грі становив 49 %, в тому числі її шість відбитих кидких із "семиметрової" відмітки, і дуже шкода, що все це не допомогло здобути перемогу в першому матчі 10-го туру.

 

В підсумку, 23:22, і Дніпрянка тепер наступає нам на п'яти в боротьбі за бронзу...

 

Дніпрянка - Карпати 23:22 (16:11)

 

Дніпрянка:

Чернявська, Кузєванова; Кірілова 11, Сорокина 4, Кандибей 2, Попович 2, Головко 2,  Трубіцина 1, Ткаченко 1.
 

Карпати:

Яблонська-Бобаль, Воронько; Компанієць 8, Кильч 3, Готра 3, Сухецька 3, Гичка 2, Мелекесцева 1, Лезінська 1, Фурманець 1.
 

Штраф: 6 - 12 (дівчі Сурган, Головко - двічі Готра, Гичка, Компанієць, Лезінська, Фурманець);

7м: 13/6 - 1/1 (Яблонська-Бобаль відбила два кидка від Кандибей, чотири кидки від Кірілової, а Гречка влучила в перекладину).

 

Завтра об 11:00 розпочнеться другий матч в рамках 10-го туру, де ужгородки спробують реваншуватись та наздогнати лідера турнірки, львівську Галичанку, яка вирушила до Білорусії, де зіграє завершальні матчі в рамках фінального туру Балтійської ліги.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. ой-йой девчонки(слабенько)

  2. Карпаты сегодня ждем ХОРОШЕЙ игры и победы-УДАЧИ

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)