Україна та Норвегія не вийшли з групи

В неділю відбувся третій тур попереднього раунду молодіжного чемпіонату Європи. Збірна України зустрічалася зі збірною Австрії, яка перед цим обіграла Норвегію. Австрійки з перших хвилин контролювали ситуацію на полі і після першого тайму українки поступалися 10:17. По перерві наша збірна оговталася і наздогнала австрійок - 17:18. Сильну гру показали Юлія Андрійчук та Іванна Мигович. Проте відпочивши на поле вийшла лідерка австрійської збірної Соня Фрай і забила чотири м'ячі поспіль. Фінальний свисток зафіксував рахунок 24:29 не на користь збірної України. Кращими в матчі визнано Юлію Андрійчук та Соню Фрай.

В паралельному матчі групи B збірна Голандії перемогла збірну Норвегії, яка вважалася фаворитом змагань. При чому після першого тайму норвежки вели у рахунку 13:12. Кінцевий результат 31:25 на користь Голандії.

Таким чином збірні України та Норвегії вилітають в проміжний раунд де попадають у групу I1 разом з збірними Росії та Словенії. Результати між командами в попередньому раунді зберігаються. Голандія та Австрія в основновному раунді зіграють зі збірними Румунії та Іспанії, які перемогли в групі А.

Результати усіх матчів, статистика та розклад ігор на сторінці чемпіонату.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)