Виступ ужгородських «Карпат» у фінальному турі Першої ліги України: непередбачувані гандбольні двобої

У Броварах упродовж чотирьох днів, 18-21 квітня, проходив заключний з’їзний тур Першої ліги чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд.
 

 

Закарпатський ГК, який напередодні здобув чемпіонське звання, провів чотири поєдинки, в яких здобув дві перемоги і, досить несподівано, зазнав стількох же поразок.
Вікенд для команди Андрія Хім’яка розпочався із поєдинку проти «Буковини». Закарпатські гандболісти були на голову сильніші за свого суперника і без особливих зусиль здобули звитягу. За підсумками першого тайму «карпатівці» були попереду 16:10. У другій 30-хвилинці наші хлопці не зупинилися, а продовжили діяти першим номером і довели справу до переконливої перемоги з рахунком 32:23. Найкращими бомбардирами у складі «Карпат» були Олександр Польогкий та Олександр Місяйло, які відзначилися шістьома точними кидками.
 

Наступного ігрового дня ужгородці зазнали першої поразки в сезоні. Кривдником нашої команди стала «Вінниця». Останні вели серйозну боротьбу за «срібло», тому були максимально мотивованими. Першу половину зустрічі закарпатці виграли (13:11), однак після перерви спостерігався спад у діях наших спортсменів: «карпатівці» програвали єдиноборства, припускалися помилок в захисті та невдало діяли в нападі. Вінницькі гандболісти цим уміло скористалися і вирвали важливу перемогу (22:25). Найбільше балів у скарбничку нашої команди приніс Олександр Місяйло (8).
 

Згодом була перемога над КСЛІ (Київ). Аутсайдер чемпіонату нічого не зміг протиставити ужгородському ГК. Закарпатці зі стартових хвилин заволоділи ініціативою і з плином часу тільки нарощували свою перевагу. Завдяки великим голевим здобуткам Норберта Поліщука (10) та Олександра Місяйла (9) вже на екваторі зустрічі закарпатці зробили вагому заявку на перемогу. У підсумку гандикап ужгородців сягнув 17 очок, а фінальна сирена зафіксувала перемогу «Карпат» з рахунком 38:21.
 

На жаль, у заключній грі чемпіонату закарпатським гандболістам не вдалося здобути вікторію. У поєдинку із БВУФК (Бровари) «карпатівці» зі старту віддали ініціативу супернику. Броварські спортсмени показали хороший рівень гри і переважали ужгородців. За підсумками першого тайму БВУФК був попереду 7:12. У другій частині зустрічі їм удалося втримати лідируючу позицію і здобути перемогу (18:23), яка дозволила завоювати срібні нагороди чемпіонату. Найактивнішими у цій грі в складі нашої команди були Сергій Діденко (5) та Олександр Місяйло (5). «Бронза» дісталася «Вінниці».
 

Ужгородські «Карпати», здобувши 16 перемог у 18 поєдинках, цілком закономірно завоювали золоті нагороди Першої ліги чемпіонату України сезону 2017/18 рр.
 

Результати інших поєдинків фінального туру:

 

18 квітня

 

«Тернопіль» – «Вінниця» – 27:33.

 

КСЛІ-ЦСКА – КСЛІ – 32:22.

 

19 квітня

 

«Тернопіль» – КСЛІ – 30:29.

 

БВУФК – КСЛІ-ЦСКА – 23:20.

 

20 квітня

 

«Тернопіль» – БВУФК – 20:40.

 

КСЛІ-ЦСКА – «Буковина» – 25:20.

 

21 квітня

 

«Буковина» – «Тернопіль» – 34:27.

 

«Вінниця» – КСЛІ-ЦСКА – 22:24.

 

Підсумкова турнірна таблиця:

 

    1. «Закарпаття» – 32 очки (18 ігор).

    2. БВУФК – 26 (18).

    3. «Вінниця» – 24 (18).

    4. КСЛІ-ЦСКА – 22 (18).

    5. «Буковина» – 10 (18).

    6. «Тернопіль» – 7 (18).

    7. КСЛІ – 5 (18).

 

Олег МИКИТА, Карпатський об’єктив

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)