Суперліга. Чотири ділимо по два

Днями карпатівки гостювали в Херсоні, де в рамках завершального туру першого етапу, змагались з місцевими "піраніями", а от призові бали розподілили порівну.

 

 

Матчі в Херсоні завжди були гарячими, а враховуючи те, що підопічні Михайла Милославського вже давно точать зубки на закарпаток, то на аншлагу чекати не довелось, за іграми спостерігав вщент заповнений спортивний зал ХВУФК. А подивитись було на що!
 

Якщо в першому матчі ужгородського 5-го туру, закарпатки зуміли дотиснути суперниць, то цього разу весь перший матч йшов ніби під диктовку дніпрянок. Лиш зрідка карпатівки наздоганяли господарок в рахунку, хоча й "левову частку" роботи виконала Ірина Яблонська, а за останню п'ятнадцятихвилинку гри ще й зуміла відбити п'ять пенальті, тому захищаючи власні ворота вона робила все можливе та неможливе, проте саме їй довелося діставати м'яч із сітки власних воріт після голу, який і став переможним для "піраній". Ужгородки ще мали час на останню атаку, але господарки зробили все в захисті, щоб з пострілом справилась голкіперша Дніпрянки, Тетяна Чернявська, яка також не раз допомогла одноклубницям своїми сейвами.
 

В підсумку, карпатівки вперше в цьому сезоні поступились херсонській команді, 23:22, а глядачі отримали видовищний гандбол та купу позитивних емоцій підтримуючи домашній тім.
 

Дніпрянка:

Чернявська, Кузєванова; Кірілова 11, Сорокина 4, Кандибей 2, Попович 2, Головко 2,  Трубіцина 1, Ткаченко 1.
Карпати:

Яблонська-Бобаль, Воронько; Компанієць 8, Кильч 3, Готра 3, Сухецька 3, Гичка 2, Мелекесцева 1, Лезінська 1, Фурманець 1.
 

Щодо другого матчу, то карпатівки вже були зовсім в іншому настрої, і гра пішла вже за їхнім сценарієм. Хоча й перша десятихвилинка була дещо невдалою, але вже в середині першої половини гри механізм стилю гри налагодився, не без допомоги таймауту від Бориса Петровського. На перерву команди пішли з рахунком 10:11, на користь гостей.
 

Далі було ще гарячіше, господарки до останнього вірили, що зможуть дістати суперниць і дуже болячи "кусались", проте оскалом вовчицю не налякаєш і карпатівки зуміли втримати, хоч і мінімальну, перевагу.
 

Разом із фінальною сиреною був зафіксований фол, тому у ворота ужгородок був призначений кидок із штрихпунктирної лінії. Напруга зросла, Дніпрянка отримала шанс зрівняти рахунок, але оснанній постріл від Олени Сорокіної виявився легкою здобиччю для Ірини Яблонської, і перемогу тепер вже святкують гандболістки Карпат, 23:24.
 

Дніпрянка:

Чернявська, Кузєванова; Каменщик 6/6, Трубіцина 5, Кандибей 4, Сурган 3, Гречка К. 2, Ткаченко 2, Сорокіна 1.
Карпати:

Яблонська-Бобаль, Воронько; Компанієць 8, Готра 5/4, Кильч 3, Фурманець 3, Гичка 2, Лезінська 2, Сухецька 1.
 

Проте все найцікавіше тільки починається, і вже з 7 по 9 квітня Херсон прийматиме перший з'їзний тур другого етапу ЧУ, де перша трійка жіночої Суперліги продовжить боротьбу за головні нагороди. Карпати ще мають шанс наздогнати Галичанку в боротьбі за золото, а Дніпрянка буде огризатись, щоб завоювати омріяне срібло.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)