Реванш за реванш

В першому турі другого етапу “Карпати” приймали гандбольний клуб ЗДІА. Команда із Запоріжжя приїхала ревеншуватися за поразку в першому етапі. Те, що вони налаштовані серйозно, підтвердили першим ігровим днем, коли обіграли “Карпати” з різницею у вісім м’ячів. Та вже наступного дня картина на полі була зовсім протилежною. “Карпати” не залишили шансів для ЗДІА, здобувши перевагу в десять м’ячів.

Результати матчів, 1-й тур, 2-й етап:

Перший ігровий день

"Карпати" (Ужгород) - "ЗДІА" (Запоріжжя) 25:33 (11:17)

Голи у "Карпат": Коломоєць (2), Смерека (2), Проніна (5), Семаль (6), Олексюк (3), Лєбєдєва (1), Травян (2), Туркало (3), Мамуня (1).

Голи у "ЗДІА": Чумак (7), Баткова (8), Глібко (7), Щевельова (1), Малюченко (7), Лозинська (2), Пєрєдєрій (1).

"Дніпрянка-Університет" (Херсон) - "Спарта" (Кривий Ріг) 27:28 (13:14)

"Галичанка" (Львів) - "Спартак ім. І.Є. Турчина" (Київ) 33:34 (18:20)

Другий ігровий день

"Карпати" (Ужгород) - "ЗДІА" (Запоріжжя) 26:16 (14:10)

Голи у "Карпат": Коломоєць (2), Смерека (5), Семаль (7), Олексюк (4), Лєбєдєва (3), Травян (2), Туркало (1), Калинич (2).

Голи у "ЗДІА": Чумак (1), Баткова (3), Глібко (5), Малюченко (3), Христенко (4).

"Дніпрянка-Університет" (Херсон) - "Спарта" (Кривий Ріг) 26:30 (13:15)

"Галичанка" (Львів) - "Спартак ім. І.Є. Турчина" (Київ) 34:34 (16:17)

"Карпати" залишаються на другій позиції в турнірній таблиці.

Про причини таких різнополюсних матчів в Ужгороді розповіли тренери команд. 

Георгій Воронов, тренер ГК ЗДІА:

"Мы стали свидетелями двух матчей. Если говорить о нашей команде, то играли совершено разные команды. Мне даже трудно пока найти причину такой безобразности игры нашей команды. Нужно время, чтобы проанализировать игру каждого игрока. Такое ощущение, что игроки просто саботировали матч. Простояли всю игру не сделав никаких полезных действий. Ну это то что касается пока на таком эмоциональном уровне. А в общем формула проведения двоих матчей подряд, она кажется легкой, а на самом деле очень тяжелая. Эмоциональный пик вчера был в игре. И естественно очень трудно перестроится на такое рабочее настроение, на рабочий ритм в игре. Все таки остается на уровне подсознание вчерашняя победа и они думают, что так же легко придет следующая. А вышло наоборот. Хотелось бы поздравить победителей, хорошо играли. После вчерашнего поражения с крупным счетом, они нашли в себе силы и доказали сегодня, что они команда и заслужено на данный момент являются одними из лидеров чемпионата."

Борис Петровський, головний тренер ГК "Карпати":

- Чому два суперники, провели два різні матчі?

- Ну по-перше наша команда за цей відрізок часу не зіграла нормального спарингу. Команда Запоріжжя зіграла два офіційні єврокубкові матчі в Німеччині. І у них з'явився лідер, минулорічний лідер - це Глібко. Глібко кращий бомбардир чемпіонату України минулого року. Вона відновилася і вже грала з ними в Німеччині.

Основними ж проблемами є ігрова підготовка і стан наших гравців.

- На ваш погляд, що було головним у тому, що команда зуміла виграти?

- Дівчата захотіли виграти. Вони хотіли і ви бачили першу гру: не контролювали, не все виходило. І в принципі команда Запоріжжя не така слабенька, четверо гравців представляють національну збірну. Ну і між іншим дуже добре грала Пятікоп і вчора відсоток відбивання був дуже високий.

- Зараз у чемпіонаті буде пауза, як ви плануєте її заповнити?

Ми б дуже хотіли зіграти декілька зустрічей з іноземними командами, з любими. От проблема у нас, що немає ігрової практики. По комплектації інші команди сильніше нас, але ми за рахунок спарингів, за рахунок самовіддачі їх обіграємо.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)