Олександра Кребс: «Карпати» б і в Словаччині не загубилися…»

28 мая 2012 г. Іван Паламарчук Просмотров: 5222 RSS 1
Новини
, ,
Ужгородська гандболістка словацької «Ювенти» радіє успіхам рідного клубу Гандболістки з Ужгорода стають чемпіонами не тільки в Україні. Вихованка закарпатського гандболу, голкіпер Олександра Кребс цього року стала чемпіонкою Словаччини у складі «Ювенти» (Михайловці). І радіє успіху «Карпат».

Юний голкіпер, яка вже і за збірну України грає, зізналася нашому сайту, що завжди цікавилася долею «Карпат». З цього приводу ми і задали Олександрі пару питань.

— Олександро, чи очікували ви, що Карпати колись стануть чемпіонами?

— Кожна гандбольна команда прагне до чемпіонства. І ужгородські «Карпати» - не виняток. Чому дуже рада! Гадаю, вони заслужили перемогу. Я дивилася матчі чемпіонату по Інтернету і бачила яке дівчата борються на майданчику. А ще знаю, що і на тренуваннях не відпочивають. Тому сумнівів у тому, що вони кращі в Україні – нема.

— А ти часто слідкуєш за чемпіонатом України?

— Намагаюся. Цікаво же ж.

— Чи вітала наших гандболісток з перемогою?

— Звичайно. Я з багатьма гравцями «Карпат» досить дружу, тому не могла їх не привітати з перемогою. Тим більше, знаючи як вони викладаються під час ігор. 

— Як часто, до речі, буваєш в Ужгороді?

— Стараюся приїжджати додому частіше, але не завжди виходить. Зрештою, у нас матчі, зазвичай, проходять саме по суботам та неділям. Тому часто їздити до Ужгорода, хоч це і не далеко, не можу.

— До речі, «Карпати» б змогли конкурувати в чемпіонаті Словаччини?

— Знаєш, кожну команду не слід недооцінювати, тому гадаю, що ужгородський клуб при бажанні зміг би демонструвати свою гру і в Словаччини. 

— В Словаччині, мабуть, гандбол більш популярний?

— Ну так. Та і ігор там більше. В Словаччині, наприклад, більше уваги приділяють об'єднаній Чесько-Словацькій лізі WHIL. Там грають більше 6-ти команд, приблизно рівним за класом. Що стосується самої словацької ліги, то там розігрую Кубок між першими четвертими командами країни. Спочатку півфінальні ігри до трьох перемог, а потім фінал, де також повинна бути серія з трьох перемог.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. 2012-06-10 в 18:41:50 | Аноним

    Сашка, я тебе вітаю)

    єдина хто з 93 пробився в світ))

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)