Борис Петровський: "У нас все ще є шанси пробитися на чемпіонат Світу"

Після опробування спортивного майданчику "Азот Арени", головний очільник жіночої збірної та капітан української команди розповіли про готовність до вирішального поєдинку.
 
 
Борис Петровський:
 
До гри ми готувалися відповідально та разом з командою розбирали наші помилки в домашній грі, тому сподіваюсь, що на ті самі граблі наступати не будем. Є також у нас невеликі зміни в складі, через хворобу не приїхали з нами Ольга Передерій та через сімейні обставини - Наталія Туркало.
 
 
Дорога була важка, проте дівчата встигли окліматизуватися, опробували ігровий зал. Щодо залу, то він доволі просторий та прохолодний, тому думаю, що завтра в ньому буде досить приємно грати.
  
Нам зараз необхідна підтримка наших вболівальників, оскільки ми граємо для них, та знаємо, що за нас переживає вся Україна. Поки не закінчилась гра, то і шанси у нас є, тому прикладемо усі зусилля, щоб продемонструвати чудову гру.
 
Вікторія Борщенко:
 
Подорож до Щецину була не важка, всю ніч спали, а в обід ми вже приїхали, тому час швидко промайнув.
 
Щодо залу, то він просторий та великий, і через це складається враження, що і сама площадка більша за розмірами. Не дуже комфортно себе почувала на ній, дома було набагато краще, хоча було б непогано і в Україні мати такий комплекс, як "Азот Арена".
 
 
Настрій у дівчат бойовий, сили немає вже для чого берегти, відпустка на носі, тому хотілося б на мажорній ноті завершити сезон.
 
Я знаю, що всі наші рідні та вболівальники переживають за нас та чекають позитивного результату, і нам їхня підтримка дуже дорога, тому у свою чергу зробимо усе можливе, щоб перемогти.
twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. 2015-06-14 в 14:25:35 | ВИКТОР

    ГДЕ ПОСМОТРЕТЬ, ИГРУ СБОРНЫХ УКРАИНЫ И ПОЛЬШИ, СЕГОДНЯ 14 06 2015г, КОТОРАЯ БУДЕТ В ЩЕЦИНЕ?

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)