Закарпаттю є чим пишатися!

Підбиваючи підсумки виступів закарпатських гандболістів у сезоні 2016/2017, можна багато сперечатися та казати, що меж досконалості не існує, однак є чому й позаздрити.
 

 

Цього року Срібній Землі дійсно є чому радіти, оскільки так багато нагород області мало хто може принести, а серед ігрових видів спорту –  взагалі немає конкурентів. Часом навіть виникає запитання: чому ж такі великі кошти виділяють спонсори на футбол, який у нашому регіоні вище за чемпіонат області не грає. Можливо, слід вкладати в успішніших, а можливо, й нам слід повчитися, як правильно рекламувати свій вид спорту, щоб під час матчів арени були переповнені.
 

Від слів – до нагород

 

Розпочнемо із жіночої команди краю, а саме ужгородських «Карпат», які вже сім сезонів поспіль є в трійці кращих команд України, і цей сезон не виняток. Закарпатки в цьогорічному чемпіонаті вибороли срібні нагороди й у боротьбі за Кубок України посіли третю сходинку та подарували краю ще й бронзу.
 

 

Родзинкою цього року стала ще й поява чоловічої збірної Закарпаття, яка, дебютувавши в Першій лізі, здобула для краю ще одне срібло, яким, до речі, ФГУ ще так і не нагородила.

 

 
Не пасли задніх і тренери СДЮШОР «Карпати» з гандболу, які в Дитячій лізі чемпіонату України завершили сезон не гірше!
 

 

Дівчата 2000–2001 р. н. приміряли золоті нагороди, які вони справедливо здобули, ставши кращими серед однолітків, а ужгородки 2002–2003 р. н. завершили чемпіонат зі сріблом. Змагання на призи клубу «Стрімкий м'яч» узагалі шокував столицю, оскільки закарпатки 2003–2004 р. н. у фінальному поєдинку довели, що гідні золота змагань.

 

 

 

Навіть наймолодші вихованки спорт-школи порадували не тільки батьків, а й своїх тренерів, виборовши путівки до фінальних частин чемпіонату. Юнаки 2004–2005 р. н. посіли 6 місце, а дівчата 2004–2005 р. н.  – 5 місце.

 

Також слід відмітити, що серед закарпаток є й збірниці, а саме: Ірина Яблонська-Бобаль, Ірина Компанієць, Анна Лезінська та Тетяна Кильч. В молодіжну збірну викликали: Анастасію Мелекесцеву, Яну Готру, Євгенію Білик, Тею Чіковані, Мілану Шукаль, Олександру Фурманець і це далеко не повний перелік дівчат, які вже встигли деб'ютувати та є в резерві молодіжки. Сюди ж слід додати Катерину Купчак, яка минулого літа захищала кольори молодіжки в складі збірної з пляжного гандболу, разом із вище згаданою Міланою Шукаль.

 

Отож, слід подяткувати за плідну працю тренерам та керівникам Федерації гандболу Закарпаття, які виховали та підготували чергове покоління гандболістів, які прославляють спортивну славу краю!

 

ФГЗ: Ледида О.О., Гецко Н.Р., Бухлак Ю.М., Костюх А.В.;

 

ГК Карпати Ужгород: Вереш О.О., Петровський Б.А., Хім'як А.В., Горват І.І., Боднар С.Д.;

 

СДЮШОР Карпати: Гойс-Шайбакова В.Ф., Чернов В.І., Шукаль О.Г., Калуцька М.В., Беке Д.О., Шайбаков А.Є.;

 

ГК Карпати (збірна Закарпаття): Уманець В.М.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)